post image
Materiały prasowe Oni wystąpią na Blaskowisku

Obfitujące w koncerty, akcję krwiodawstwa, Motoserce i inne atrakcje towarzyszące będzie promowało ideę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

- Podczas imprezy zostaną rozdane lokalnej społeczności odblaski. Pomysł na Blaskowisko’2021 zrodził się po tragicznym wypadku drogowym z października 2020 roku, kiedy to na przejściu dla pieszych w Rydułtowach zginęła ukochana mama głównych organizatorów Danuty i Wojciecha Śmiejów – wyjaśnia Katarzyna Śleziona-Kołek, koordynatorka wydarzenia. 

Start o godzinie 10. Na początek Motoserce i pokaz mody motocyklowej oraz zbiórka krwi. Nie zabraknie dmuchańców dla dzieci, kącika malowania twarzy czy inscenizacji wypadku i pokazu pierwszej pomocy. W planach jest też parada motocyklistów i występ zespołu Acoustic.

Od godziny 16 rozpoczną się koncerty artystów. Wystąpią: Sabina Szewczyk (uczestniczka tegorocznego koncertu Debiuty na Festiwalu w Opolu), Konstelacje (krakowska grupa nagrodzona m.in. podczas Festiwalu Bazuna oraz im. Wojciecha Bellona w Busko-Zdroju), Patrick The Pan (wszechstronny artysta mający na koncie nagrania z Dawidem Podsiadło, a również udział w Open’er Festival i Męskim Graniu) oraz Sonbird (grupa z Żywca).

To jednak nie wszystko… Na odwiedzających stadion w Rydułtowach będzie czekała jeszcze mobilna odblaskownia, gdzie poznamy wszystkie aspekty znaczenia odblasków. Przewidziano także pokaz taneczny grupy Dżepetto.

- Bądźmy widoczni i żyjmy. Serdecznie zapraszamy – mówi pani Katarzyna.

Fanpage Blaskowiska'2021: https://www.facebook.com/Blaskowisko, Strona wydarzenia: http://www.blaskowisko.pl/

Komentarze

Dodaj komentarz