Policja.pl / Facebook.com.
Policja.pl / Facebook.com.

Jak podkreśla w mediach społecznościowych, jest w kontakcie telefonicznym z wójtem Kuźnicy Pawłem Mikłaszem, gdzie polskie służby mundurowe bronią naszej granicy.

- Dowiedziałam się, że mieszkańcy tej gminy są ogromnie wdzięczni za służbę oraz poczucie bezpieczeństwa, które zapewniają im służby mundurowe. Tą wdzięczność okazują częstując  herbatą, kawą, ciastem, batonikiem, czy zupą. Ja również doceniam tą służbę i myślę, że jest nas więcej, dlatego w porozumieniu z Panem wójtem od 22 listopada uruchamiam zbiórkę kawy, herbaty, słodyczy (np.batonów energetycznych, czekolad), suchych produktów na zupy, mokrych chusteczek, papierowych ręczników, papieru toaletowego - podkreśla.

Wkrótce radna ma przedstawić szczegółowe informacje gdzie będzie można składać dary.

- Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby zająć się koordynowaniem zbiórki, chcą zwyczajnie pomóc i w ten sposób podziękować tym , którzy bronią naszych granic - dodaje. 

Komentarze

  • Andryk 21 listopada 2021 16:00Może ToyToy'e
  • Ślązak 18 listopada 2021 20:30Już gdzieś na Śląsku ktoś taką zbiórkę wymyślił. Nie ładnie tak podbierać pomysły
  • jurasek 18 listopada 2021 10:44pani radna chce zabłysnąć. tanio szuka reklamy. Lepiej niech zajmie się problemami Rybnika, a jest ich multum. Na granicy są odpowiednie służby i one doskonale wiedzą co robić . Poparcie, owszem, ale pisemne. Żołnierze są na pewno dobrze zaopatrzeni i odpowiednie służby wiedzą najlepiej co im trzeba
  • DoDo 18 listopada 2021 08:28Już jedna z pis,zbierała plecaki dla dzieci...

Dodaj komentarz