Dominik Gajda.
Dominik Gajda.

Pięć dni i kilkanaście kabaretów, które przedstawiają premierowe skecze. To musi być Ryjek. Po czwartkowym One Ryj Show, wczoraj odbyła się pierwsza część Konkursu Głównego 25. Ryjka w Rybniku. Tematem piątkowej konkurencji były: „I tak nie zrozumiesz”, „Gdy życie się z Tobą nie pieści”, „Bardzo prosta gra”. Tematy zostały wybrane przez kabareciarzy w ubiegłym roku, jednak ze względu na pandemię, wydarzenie przesunięto na ten rok. Po pierwszym dniu rywalizacji prowadzi Kabaret Zdolni i Skromni. Na drugim miejscu jest Kabaret Chyba, a tuż za nimi znaleźli się Paranienormalni.

- Co ciekawe, publiczność głosująca za pomocą specjalnej zakładki na naszej stronie internetowej, zadecydowała podobnie, wskazując te trzy grupy powyższe grupy, jako najlepsze dzisiejszego wieczoru. Macie już jakiegoś skecza-faworyta? A może to piosenka? - mówi Nina Giba z agencji Star Manager.

Po części konkursowej odbył się wieczór stand-up, na którym zobaczyliśmy: Ewę Błachnio, Bartosza Gajdę, Tomasza Jachimka, Łukasza Kaczmarczyka, Roberta Korólczyka, Tomasza Nowaczyka i Marcina Zbigniewa Wojciecha. Dziś w Klubie Energetyka czeka nas wieczór pełen humoru z drugą częścią konkursu głównego.

Program na sobotę, 20 listopada

  • Godzina: 16:30, Klub Energetyka, ul. Podmiejska 43
  • Konkurs Główny II oraz Konkurs o Melodyjną nagrodę im. Artura + Grzegorz Dolniak „Sztuka relaksu” |
  • Prowadzenie: Tomasz Jachimek
  • Udział wezmą: Formacja Chatelet, Kabaret Chyba, Łowcy.B, Paranienormalni, Kabaret Trzecia Strona Medalu oraz Kabaret Zdolni i Skromni
  • Tematy konkurencji: „Żywa Legenda”, „Skecz z urzędu”, „Ostatnie 5 minut”.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz