Materiał partnera
Materiał partnera

1. Uszanuj wyjątkową delikatność skóry dziecka i postaw na naturalność!

Zawsze, gdy rozmawiamy o modzie, musimy zmierzyć się z tematem doboru odpowiednich tkanin. Podział przebiega zazwyczaj pomiędzy bezkompromisowym wyborem nieskazitelnego wyglądu odzieży a wygodą mniej efektownych materiałów. Pamiętaj jednak, że istnieje wiele rozwiązań pozwalających na to, aby ubranie o fantastycznej formie było także wykonane z miłej w dotyku i przewiewnej tkaniny, korzystnej dla zdrowia młodziutkiej i wrażliwej skóry dziecka. Osoby dorosłe stanowiące o swoim wyglądzie, samodzielnie podejmują decyzje stylistyczne i to po ich stronie pozostaje wybór fasonów, a także materiałów odzieży. Z kolei w przypadku ubrań dziecięcych warunek naturalności i komfortu ubranek to wymóg absolutnie konieczny! Nie zawiedź zatem swojej małej królewny i zdecyduj właściwie; postaw na bawełnę, len oraz jego domieszki, zwiewną wiskozę, doskonały na lato lyocell i modal.

2. Krój ubrań dziewczęcych powinien być wygodny, praktyczny i piękny — dokładnie w tej kolejności!

Wspaniałe ubrania dla dziewczynek znajdziesz w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych, takich jak My Princess! Polscy projektanci biorący udział w tym projekcie wiedza doskonale, że sukienka, czy elegancki komplecik dla młodej damy powinny być przede wszystkim wygodne. Rozumiemy przez to kroje niekrępujące ruchów, w długościach pozwalających na swobodną zabawę i pozbawione niebezpiecznych lub niewygodnych dodatków. 

Wybierając dziewczęcą kreację, z ostrożnością podchodź zatem do wiszących kryształków, które lubią sprężynować, dużej ilości cekinów i taśm ze sztucznych materiałów, mogących powodować otarcia lub odparzenia. Pamiętaj, że dla dziecka wesele, czy ważna wizyta — to tylko kolejny dzień zabawy i odkrywania świata — zatroszcz się o to, by niewygodne ubranie nie psuło mu frajdy, która temu towarzyszy!

post image
Materiał partnera

3. Daj się ponieść fantazji swojej pociechy, uwzględnij obecnie obowiązujące trendy!

Skoro już wiesz, że moda dziecięca ma swoje prawa dotyczące jakości tkanin i wygodnych krojów — oznacza to, że wspólnie dotarliśmy do końca ograniczeń. Teraz pozostaje najprzyjemniejsza część zakupów, czyli cieszenie się ogromnym wyborem tekstur, wzorów, kolorów i deseni proponowanej przez designerów odzieży dziecięcej!

Tak samo, jak w modzie dla dorosłych — dziewczynki zazwyczaj doskonale zdają sobie sprawę, co im się podoba, a co mniej. Wprawdzie nie zawsze współgra to z przyjętymi przez opiekunów kanonami piękna, a częściej z aktualnymi zainteresowaniami lub preferencjami kolorystycznymi młodej damy. Stojąc wraz z młodą modystką przed wieszakiem ze stylonowymi kreacjami, ozdobionymi olbrzymim wizerunkiem jednorożca — możesz usłyszeć zdecydowany komunikat „albo ta, albo żadna” dla pewności przekazu okraszony teatralnym szlochem. 

Jeśli wolałabyś uniknąć takiej sceny lub kreacji jednorożcowej, wybierz sklep o profilu, który będzie współgrał również z twoimi preferencjami zarówno pod względem stylistyki proponowanych wyrobów, jak i materiałów użytych do ich wykonania. Aby zażegnać emocjonalne wybory w centrum handlowym i nie narażać nikogo na stres — zakupy spokojnie możesz przeprowadzić z domu za pośrednictwem internetu. Twoja mała princesska też na pewno doceni taki sposób dobierania ubrań, ponieważ zamiast męczyć ją długotrwałymi przymiarkami, odzyskany w ten sposób czas możecie przyjemnie spędzić na wspólnym spacerze do zoo lub na lody!

Baner reklamowy

Komentarze

Dodaj komentarz