MotoRockowisko
MotoRockowisko

Festiwal odbędzie się na terenie MOSIR-u przy ul. Jodłowej - nieopodal Ośrodka Przygotowań Sportowych OLIMPIA. Festiwal rozpocznie się piątek 15 lipca o godz. 18:00. Wtedy też odbędzie się rockotecka reMEDIUM - ucieszą się na pewno ci, którzy pamiętają słynny klub muzyczny działający kiedyś w Rybniku przy ul. Zebrzydowickiej.

W sobotę 16 lipca od godziny 11:00 do 14:00 osoby chętne będą mogły oddać krew podczas akcji Motoserce, którą organizuje klub motocyklowy WRM Chapter Rybnik. O godz. 15:00 z parkingu przy ul. Jodłowej wyjedzie parada motocykli, samochodów terenowych oraz zabytkowych. Przejadą kilka kilometrów do Kampusu przy ul. Rudzkiej i powrócą do parkingu przy ul. Jodłowej.

Kierowcy będą mogli wjechać na teren imprezy, parkując swoje maszyny w strefach dla samochodów lub motocykli. W trakcie festiwalu przewidziano konkursy z nagrodami dla zmotoryzowanych. Do wieczora będzie mocno muzycznie:

16:00 – konkurs kapel rockowych,

19:30 – koncert zespołu Scarlet

21:00 – koncert zespołu Dżem

W trakcie imprezy odbędzie się sporo atrakcji dla młodszych i starszych. Będzie możliwość przejechania się samochodem terenowym, które zorganizuje RKO. Osoby chętne mogą rozbić namioty na terenie imprezy. W niedzielę zostanie zorganizowane śniadanie, a zakończenie imprezy odbędzie się o godz. 12:00. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Komentarze

  • Ewa 10 lipca 2022 23:19Super, czekamy na koncert Scarlett

Dodaj komentarz