gov.pl
gov.pl

Ogień rozprzestrzenił się po w czwartek 12 minut po północy. Paliło się jedno z pomieszczeń w mieszkaniu na czwartym piętrze.

W środku znajdowała się jedna osoba, pięć kolejnych znajdowało się na balkonie. W pierwszej kolejności ewakuowaliśmy osobę z mieszkania, po ugaszeniu ognia poprzez lokal i klatkę schodową ewakuowaliśmy osoby z balkonu.

- przekazał st. kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Podczas przeprowadzonej akcji ratunkowej z bloku mieszkalnego ewakuowano w sumie 50 lokatorów bloku. Wszystkie osoby po ugaszeniu pożaru wróciły do swoich mieszkań.

Sześciu lokatorom mieszkania w których doszło do pożaru, udzielaliśmy pierwszej pomocy. Dwie z nich - 64-letnia kobieta oraz 9-letni chłopiec z objawami podtrucia dymem zostały przewiezione do szpitala.

- relacjonował Łukasz Cepiel.

Wstępnie oszacowano straty na 50 tysięcy złotych. Wyposażenie, które zostało uratowane, wyceniono na około 50 tysięcy złotych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że powodem pożaru w mieszkaniu było zaprószenia ognia w jednym z pomieszczeń.

W gaszeniu pożaru wzięły udział cztery zastępy strażaków, łącznie 17 osób. Cała akcja zakończyła się o godz. 2.20.

Komentarze

  • Sharon 12 sierpnia 2022 12:04Witam Panie i Panowie, Po co ubiegać się o pożyczkę i mieć długi, skoro można zainwestować w Kryptowalutę. Nazywam się Sharon Tate Reeves, jestem brokerem i ekspertem w handlu i inwestycjach kryptowalutowych. Wiele osób musiało słyszeć o kryptowalutach (Bitcoin, Ethereum itp.) i o tym, jak ludzie zarabiają na tym dużo pieniędzy, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać. Cóż, przynoszę ci dobre wieści. Prowadzę program do handlu kryptowalutami, wykorzystując swoją strategię i analizę, aby zarobić więcej. W rzeczywistości możesz zarobić ponad 10 000 euro tygodniowo na handlu i inwestowaniu w kryptowalutę, jeśli użyjesz mojej strategii. Korzyści są takie, że poznasz cały proces i strategię i zarobisz w ciągu tygodnia. Uwaga: finansowanie, wypłaty i portfele są wykonywane tylko przez Ciebie, więc Twoje pieniądze są zabezpieczone. Zarobię tylko 20% prowizji za handel na Twoim koncie po pomyślnej wypłacie. Poniżej moje dane kontaktowe: E-mail: eclipseforexbroker@gmail.com Test/WhatsApp: +1 (201) 754-8785 To bardzo bezpieczny i legalny sposób na zarabianie pieniędzy. Wszyscy wiemy, jak szybko rośnie inflacja i musimy zdywersyfikować nasze dochody. To dla Ciebie szansa.

Dodaj komentarz