Pniówek Pawłowice

Znakomicie w pierwszych meczach czwartoligowego sezonu 2022/23 radzi sobie ekipa Pniówka z Pawłowic. Podopieczni Jana Furlepy po remisie na inaugurację z Odrą Wodzisław wygrali trzy kolejne mecze, w tym dwa w delegacji.
W ostatnią sobotę Pniówek pojechał do Kluczborka na mecz z MKS-em, a więc klubem, którego trenerem jeszcze nie dawno był Jan Furlepa.
Wynik spotkania otworzyli gospodarze, po tym jak rzut karny wykorzystał Marcin Przybylski. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Grzegorz Glapka. Po zmianie stron pierwszą bramkę w barwach drużyny z Pawłowic zdobył Przemysław Brychlik. Gospodarze odpowiedzieli drugim trafieniem Przybylskiego. Losy meczu rozstrzygnęły się w 80. minucie, kiedy to Dawid Hanzel skutecznie uderzył z rzutu karnego. Ostatecznie więc Pniówek mógł się cieszyć z wygranej 3:2.
 W 5. kolejce zespół z Pawłowic zagra u siebie z LKS-em Goczałkowice (27.08 godz. 17)

MKS Kluczbork – Pniówek Pawłowice 2:3 (1:1)