W ATERIMA WORK mamy oferty pracy – od ręki!

Dlaczego ATERIMA WORK?

1. Legalne zatrudnienie

Wymagamy rzetelnej pracy – nie tylko od naszych kandydatów, ale także od siebie. Właśnie dlatego przyglądamy się dokładnie każdemu pracodawcy. Nawiązujemy współpracę tylko z tymi, którzy są rzetelni i cieszą się zaufaniem w swojej branży. W praktyce oznacza to, że nasi kandydaci mogą mieć pewność legalności zatrudnienia, uczciwych warunków pracy i działań zgodnych z prawem.

2. Praca dla cudzoziemców

Od początku działalności pomogliśmy znaleźć pracę w Polsce wielu cudzoziemcom, a w tym m.in. kandydatom pochodzącym z Ukrainy. Załatwiamy przy tym wszystkie formalności – od legalizacji pracy i pobytu cudzoziemca w Polsce, po sprawy kadrowo-płacowe. Wśród naszych ofert znajduje się wiele ogłoszeń dedykowanych kandydatom z Ukrainy. Zapewniamy pracownikom stały kontakt z naszym zespołem ukraińskojęzycznych konsultantów.

post image
 

3. Uczciwa umowa

Nasze oferty pracy zawierają sprawdzone i rzetelne informacje. Wyznajemy zasadę transparentności. Każdemu pracownikowi zapewniamy uczciwą umowę, zawierającą przejrzyste warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne stawki dostosowane do realizowanych zadań.

4. Różnorodne oferty pracy 

Szukamy ludzi do pracy na różne stanowiska. Sprawdzamy predyspozycje i deklarowane umiejętności kandydatów. Informujemy o oczekiwaniach pracodawcy, które wcześniej dokładnie badamy i weryfikujemy. Angażujemy się w cały proces, bo chcemy, aby zarówno pracownik jak i pracodawca byli zadowoleni z jego efektów.

post image
 

5. Wynagrodzenie zawsze w terminie

Wyznajemy zasadę, że nic nie zwalnia pracodawcy z obowiązku terminowej wypłaty wynagrodzenia. Z nami masz gwarancję otrzymania pieniędzy zawsze na czas – potwierdzi to każdy, kto z nami pracował. Masz też pewność solidnego rozliczenia i wypłaty nadgodzin.

6. Stały kontakt z konsultantami

Na naszych konsultantów możesz liczyć. Jasno i rzetelnie przekazujemy informacje o ofertach, warunkach pracy i wynagrodzeniu. Odpowiadamy na pytania pracowników telefonicznie i e-mailowo, reagujemy na problemy, podpowiadamy i pomagamy w tłumaczeniach. Zapewniamy również bezpłatne zakwaterowanie i pomoc w organizacji podróży. Nigdy nie zostawiamy naszych pracowników samych z problemem.

post image
 

Chcesz mieć dobrą pracę?

Jesteśmy odpowiedzialną agencją rekrutacyjną, dlatego oferujemy zatrudnienie zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także dbamy o poprawę warunków pracy i ochronę pracownika. Szukasz oferty pracy w sam raz dla siebie? Mamy atrakcyjne oferty z wynagrodzeniem zawsze na czas! Sprawdź więcej naszych ofert pracy na www.praca.aterima-work.pl.

Oddział ATERIMA WORK w Żorach

Od 2018 roku na liście oddziałów Agencji Zatrudnienia ATERIMA WORK jest nasze biuro w Żorach, do którego zapraszamy na spotkania. Siedziba na terenie województwa śląskiego jest zarówno możliwością zdobycia pracy dla lokalnych kandydatów, jak i rozwiązaniem dla pracodawców poszukujących dodatkowego personelu do firm. Poniżej dane kontaktowe biura, które mieści się zaledwie 100 metrów od żorskiego rynku:

Oddział ATERIMA WORK w Żorach
ul. Moniuszki 26
44-240 Żory

Kontakt dla kandydatów

Szukasz pracy w regionie? Chętnie pomożemy – zapraszamy do kontaktu!
Napisz do nas wiadomość na zory@aterima-work.pl lub zadzwoń
+48 32 506 55 90.

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej
www.aterima-work.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz