Kapka Wina – wspólnie tworzymy to miejsce

 Drugie urodziny będą więc idealną okazją do wspólnych rozmów czy wspomnień dotyczących tych wspólnych lat w Rybniku. To miejsce, w którym najważniejsi są ludzie, przyjaciele, którzy od lat wspierają Kapkę Wina, są jej częścią. Ten jesienny wieczór będzie okazją do długich, ciepłych rozmów przy najsmaczniejszych specjałach. Zadowoleni będą wszyscy koneserzy serów, różnorodnych napojów oraz słodkości. Klienci, którzy odwiedzili Kapkę Wina, zwracają uwagę na ciepłą i rodzinną atmosferę, która jest wyczuwalna już od progu. O niesamowity klimat dbają pracownicy, którzy służą radą w doborze asortymentu, a także dbają o potrzeby każdego klienta.

„Fantastyczne miejsce, obsługa bardzo miła, dziewczyny zawsze uśmiechnięte. Aż chce się tam wracać”

– komentuje jedna z klientek.

„Najcudowniejsze miejsce na mapie Rybnika, klimat miejsca genialny”

– dodaje kolejna. 

Zwieńczeniem tego urodzinowego wieczoru będzie koncert prawdziwych wirtuozów: Oskar Kubies zagra na saksofonie, Michał Gajewski na gitarze, Kacper Gancarczyk na perkusji, natomiast Antek Polak na klarnecie. Osoby, które chcą spędzić ten wyjątkowy wieczór w Kapce Wina, mogą dokonać rezerwacji miejsc pod numerem telefonu: 668 964 537. Tutaj każdy czuje się jak u siebie, w domu, wśród najbliższych – tak będzie również tego wieczoru.

Przez cały rok w Kapce Wina można kupić boksy prezentowe, obsługa pomaga w doborze odpowiednich produktów, służy pomocą i radą. W Kapce Wina można też zakupić bon prezentowy (w kwocie 50 zł, 100 zł, 200 zł), dzięki czemu obdarowana osoba sama wybierze to, co sprawi jej przyjemność, a Ewelina, Karolina lub Agnieszka zadbają, aby znalazła wszystko, czego potrzebuje. W Kapce Wina można też spędzić czas w gronie najbliższych lub w samotności i delektować się pysznymi serami, przekąskami, zasmakować herbaty oraz innych napojów na miejscu, a także na wynos. Obsługa stale dba o ciepłą atmosferę oraz o to, by Kapka Wina była miejscem, do którego chce się wracać o każdej porze, bo gdzie znajdziemy tyle serdeczności, co tutaj? W Kapce Wina można wspólnie rozkoszować się prawdziwym smakiem oraz nastrojem Moraw, Słowacji, a także bliskich nam Czech przez siedem dni w tygodniu. W Kapce Wina można też zorganizować przyjęcia okolicznościowe, spotkania z przyjaciółmi, czując się jak u siebie – tutaj każdy jest wyczekiwany, ważny i jest częścią społeczności – Kapkę Wina tworzymy wspólnie.

post image
 


Z okazji urodzin zorganizowano konkurs dla przyjaciół Kapki Wina, aby wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień. Jeśli zrobisz zakupy w sklepie za minimum 100 zł od 30 września do 8 października – wrzuć los ze swoim numerem telefonu do kielicha, który znajduje się przy kasie. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu urodzin. Kapka Wina znajduje się na ulicy Kościelnej 15 w Rybniku. Od poniedziałku do czwartku Kapka Wina jest czynna w godzinach 10 – 20, natomiast od piątku do niedzieli od 10 do 21.


 

4

Komentarze

  • Karel Vorsa 01 lipca 2023 00:02Teraz, mieszkając we Francji na Burgundii, tak trochę tęsknię za tymi czasami, które spędziłem w Kapce Wina. Chcę się tam wrócić jeszcze a zagrać na gitarze i zaśpiewać z dobrymi ludźmi. A to wszystko dzięki temu, że tam jest fajna i wspaniała obsługa. Powodzenia życzę i dobrych czasów Kapce...
  • Kamil79 28 września 2022 10:46fajny wybór dla amatorów i koneserów, bywam tam
  • Viki 28 września 2022 09:10Porzeczkowe to numer jeden!
  • Karel Vorsa 27 września 2022 19:12Polecam wytrawnego Dornfeldera. Wyjątkowy smak, a jeszcze w gronie tak pięknych liudzi robi ten napój naprawdę niepowtarzalnym.

Dodaj komentarz