Dominik Gajda
Dominik Gajda

Hokeiści z Jastrzębia w ostatni weekend dwukrotnie zmierzyli się z ekipą Marma Ciarko STS San. Oba spotkania zostały rozegrane na Jastorze. Jak do tego doszło? – Piątkowe spotkanie było meczem jeszcze w ramach czwartej rundy zmagań, natomiast niedzielnymi zawodami JKH GKS Jastrzębie oraz nasi rywale z Sanoka rozpoczęli piątą i zarazem ostatnią rundę fazy zasadniczej. Taki układ meczów wynika z klasyfikacji po trzeciej rundzie zmagań, w rezultacie której ustalono zestawy par na styczeń i luty – słyszymy w jastrzębskim klubie. 
Piątkowy mecz był bardzo wyrównany i zakończył się serią rzutów karnych, którą na swoją korzyść rozstrzygnęli przyjezdni. W niedzielę jastrzębianie wzięli rewanż i wygrali 5:2. 
W piątek, 20 stycznia JKH zagra w Sosnowcu z Zagłębiem. Dwa dni później na swoim lodowisku jastrzębianie podejmą ekipę z Torunia. 

JKH GKS Jastrzębie - Marma Ciarko STS Sanok 3:4 k. (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 0:1)
Bramki
: Jansons (4.), Urbanowicz (11., 27.) - Valtola (38.), Makela (45.), Harila (55.), Heikkinen (65. dec. karny)
JKH: Kieler - Viinikainen, Bryk, Urbanowicz, Paś, Rajamaeki - Górny, Sevcenko, Jansons, Mikyska, Svec - Kostek, Kamienieu, Ł. Nalewajka, Jarosz, Sinegubovs - Horzelski, Onak, Blanik, Płachetka.

JKH GKS Jastrzębie – Marma Ciarko STS Sanok 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
Bramki
: Hugo Jansons (2,), Kamienieu (6.), Paś (14.), Rajamaki (27., 60.) – J. Lorraine (6.), Makela (33.)

Komentarze

Dodaj komentarz