post image
Materiał prasowy / PGG

Polska Grupa Górnicza S.A. (PGG) ogłosiła, że od poniedziałku 6 marca 2023 roku, limit zakupu węgla w ich e-sklepie zostanie zwiększony do pięciu ton na klienta rocznie dla wszystkich sortymentów, w tym workowanego. Decyzja ta wynika z zainteresowania klientów zakupami w e-sklepie i sygnałów ze strony kupujących. Warto zauważyć, że limit ten wcześniej wynosił trzy tony na klienta rocznie.

PGG S.A. zakończyła z sukcesem realizację ogólnopolskiego programu dystrybucji węgla opałowego dla mieszkańców za pośrednictwem gmin. Program ten polegał na zaangażowaniu spółki w dystrybucję 1,3 miliona ton węgla do niemal 900 gmin w całym kraju. Zakończenie programu umożliwi PGG S.A. stopniowe odnowienie pełnej oferty węgla w sprzedaży przez internet, w tym pozostałych sortymentów węgla luzem i większej ilości ekogroszków workowanych.

E-sklep PGG S.A. podlega ciągłej modernizacji, aby ułatwić zakupy klientom. Obecnie logowanie odbywa się przy wykorzystaniu tzw. Węzła Krajowego i elektronicznych narzędzi identyfikacji, jak Profil Zaufany lub przez bankowość internetową. Wkrótce w e-sklepie będzie wyświetlanych więcej danych o składach KDW, w tym o cenach usług i godzinach otwarcia, które na bieżąco podlegać będą aktualizacji.

PGG S.A. pracuje nad atrakcyjną ofertą, która zapewni klientom zakup polskiego węgla o gwarantowanej jakości po gwarantowanej cenie producenta. Szczegóły oferty zostaną przedstawione wkrótce.

Firma planuje także powiększenie swojej sieci Kwalifikowanych Dostawców Węgla KDW, liczącej obecnie 136 sprzedawców. Docelowo liczba składów w całej Polsce ma ulec podwojeniu. Procedury przetargowe dla firm chętnych do współpracy rozpoczną się wkrótce. Celem tych zmian jest wzmocnienie obsługi szczególnie tych obszarów kraju, gdzie węgiel jest najbardziej potrzebny i cieszy się teraz największą popularnością wśród odbiorców indywidualnych, tak aby wszyscy chętni klienci uzyskali łatwy dostęp do sieci Kwalifikowanych Dostawców Węgla PGG S.A.

Komentarze

Dodaj komentarz