fot. UG Czerwionka-Leszczyny
fot. UG Czerwionka-Leszczyny

W programie dnia otwartego przewidziano szereg atrakcji. Będzie można zwiedzić szkołę i poznać jej specyfikę oraz zasoby, które są dostępne dla uczniów. Spotkanie z dyrekcją i specjalistami pozwoli uzyskać informacje na temat sposobu działania szkoły oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania, jakie mogą Państwo mieć.

Dla osób, które interesują się edukacją Montessori, przewidziano warsztaty, które pozwolą na zapoznanie się z metodami stosowanymi w szkole. Dzięki warsztatom interaktywnym uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach, które pozwalają na zdobywanie wiedzy poprzez zabawę.

Weronika Sherborne to metoda ruchu rozwijającego, która ma na celu pobudzenie zmysłów dziecka i jego koordynację ruchową. W ramach Dnia Otwartego w szkole będzie można wziąć udział w zajęciach, które pozwolą poznać tę metodę bliżej.

Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników czworonogów. Dogoterapeuta, czyli specjalista od terapii z udziałem psów, opowie o tym, jak psy mogą pomagać w leczeniu i rehabilitacji ludzi. Spotkanie z nim na pewno dostarczy wielu pozytywnych wrażeń.

W ramach dnia otwartego będzie też okazja do rozwoju swoich zdolności artystycznych. Wszyscy chętni będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach artystycznych.

Komentarze

Dodaj komentarz