KMP Gliwice
KMP Gliwice

30-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję po tym, jak znęcał się nad swoją konkubiną oraz zignorował nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Mężczyzna, mieszkaniec Gliwic, musi teraz liczyć się z surowymi konsekwencjami, które mogą wynieść nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wcześniejsze postępowanie prowadzone przez prokuraturę pozwoliło na zebranie materiału dowodowego, który pozwolił postawić zarzuty 30-latkowi. Pomimo tego, podejrzany zlekceważył nakaz sądowy i powrócił do mieszkania swojej konkubiny, gdzie dopuścił się przemocy. Na miejsce zdarzenia przybył patrol z III komisariatu.

Gdy funkcjonariusze interweniowali, agresywny gliwiczanin zaczął się szarpać z policjantami, a tym samym naruszył ich nietykalność. 30-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnie, na wniosek prokuratury, sąd rejonowy zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Mężczyzna został przewieziony do Aresztu Śledczego w Gliwicach.

Komentarze

Dodaj komentarz