Bel Mon Resort - nowy obiekt w Rybniku Stodołach oferuje niezapomniane wrażenia…

Uroczystość została zorganizowana w ogrodzie, w formie bankietowego przyjęcia, które umożliwiło Gościom skosztowanie wykwintnych dań przygotowanych przez utalentowanych kucharzy. Poczęstunek trwał przez całe wydarzenie, zapewniając uczestnikom nieustanną ucztę dla podniebienia. Niezależnie od gustu czy preferencji smakowych, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nawet te najbardziej wyrafinowane gusta z pewnością zostały zaspokojone.

post image
 

Głównym punktem prezentacji był pokaz luksusowych pokoi hotelowych, które zachwycały swoim przestronnym i eleganckim wystrojem. Goście mieli możliwość zobaczenia dostępne opcje zakwaterowania. Pokoje i apartamenty, każde zostały wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, wyposażone w najnowocześniejsze udogodnienia, z pewnością zapewnią komfortowy pobyt i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Bel Mon Resort zapewni też doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, konferencji czy spotkań. Sala konferencyjna wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audio-wideo, oferuje komfortowe warunki pracy oraz profesjonalną obsługę, a jej nieszablonowe, niepowtarzalne wnętrze sprzyja działaniom biznesowym i nawiązywaniu relacji.

Nie zabrakło również prezentacji strefy relaksu i odnowy biologicznej – Berry SPA. Goście mogli zapoznać się z bogatą ofertą zabiegów, które pozwalają na pełne odprężenie i regenerację ciała i umysłu. Piękne wnętrza, wyposażone w nowoczesne urządzenia to idealne miejsce dla tych, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. W ramach prezentacji odbył się również pokaz firm kosmetycznych, reprezentujących wysokiej klasy marki Codage i Codalie, które będą stosowane w Berry SPA.

Oczywiście Goście mieli także okazję zobaczyć przestronne i eleganckie sale Restauracji Mona, które doskonale nadają się do organizacji wyjątkowych przyjęć i uroczystości. Klimatyczne wnętrza, wysokiej klasy kuchnia i profesjonalna obsługa tworzą doskonałe warunki zarówno dla niezapomnianych chwil spędzonych w towarzystwie najbliższych, jak i do organizacji kameralnych spotkań biznesowych.

Przekonaliśmy się też, że Bel Mon Resort potrafi zapewnić swoim Gościom bogaty program atrakcji i usług na najwyższym poziomie.  Tych było wiele, chociażby nietypowa eskorta konna dla wprowadzenia tortu, występ fortepianisty, ruchome rzeźby… Prowadzący, Paweł Orleański, od samego początku do końca towarzyszył Gościom, wprowadzając ich w magiczną atmosferę wieczoru. Jego charyzma i profesjonalizm nadały uroczystości wyjątkowego charakteru, dodając też nutkę elegancji i rozrywki, którą w kuluarach bankietowych spotkań dopełnił iluzjonista Paweł Kluz.

Jednak prawdziwą sensacją wieczoru okazał się flashmob, w którym udział wzięli wszyscy pracownicy Bel Mon Resort. Ta niecodzienna forma przedstawienia zespołu była wspaniałym sposobem na zaprezentowanie całej załogi i ich entuzjazmu wobec nowego obiektu. Goście byli zachwyceni energią i profesjonalizmem pracowników, które ujawniły się podczas tego niezwykłego występu.

post image
 

Wieczór uświetniło spektakularne kucharskie show z udziałem ognia, które zostało zwieńczone zapierającym dech w piersiach pokazem pirotechnicznym, jakiego Rybnik jeszcze nie widział. Goście byli zafascynowani widowiskiem, a niektórzy twierdzili, że to niesamowite zakończenie było absolutnie niezapomnianym przeżyciem.

post image
 

Bel Mon Resort, ze swoją wysoką jakością usług, profesjonalizmem i możliwościami już teraz zdobył serca wielu mieszkańców Rybnika i okolic. Obiekt obiecuje stać się nie tylko miejscem kulinarnych spotkań, relaksu i wypoczynku, ale także doskonałą przestrzenią do organizacji różnego rodzaju imprez i spotkań. Jeśli poszukujesz wyjątkowego miejsca, właśnie je znalazłeś…

Komentarze

Dodaj komentarz