post image
Materiał prasowy / KSSE

Znana z innowacyjnych podejść do przemysłu, firma R11 Automation Sp. z o.o., nawiązała formalną współpracę z Kssenon - Akcelerator Biznesowy, podpisując umowę wynajmu hali przemysłowej. Umowa została podpisana 17 lipca.

Akcelerator Biznesowy Kssenon to wyjątkowe miejsce dla firm, które mają na celu rozwój i skalowanie swoich projektów, a R11 Automation idealnie wpisuje się w tę koncepcję. Firma planuje produkować szafy sterownicze dla przemysłu, szafy IT, rozdzielnie Smart Home, a także specjalistyczne szafy sterownicze dla sektora odnawialnych źródeł energii, takie jak fotowoltaika i pompy ciepła.

Produkty tworzone przez R11 Automation będą służyły do automatyzacji i robotyzacji procesów przemysłowych, co jest kluczowe dla przyszłości zarówno przemysłu, jak i rozwoju technologicznego na świecie.

Podczas podpisywania umowy, oprócz prezesa R11 Automation Sp. z o.o., Radosława Kandzi, obecni byli także Dr Janusz Michałek, Prezes Zarządu KSSE, oraz Andrzej Zabiegliński, Wiceprezes i Członek Zarządu KSSE.

Komentarze

Dodaj komentarz