Materiał partnera
Materiał partnera

Parasol jako gadżet reklamowy? Sprawdź w Gift Design

Parasole czy plecaki reklamowe mogą wydawać się dość dziwnym pomysłem na gadżet reklamowy. W końcu kojarzą się głównie z praktycznymi aspektami. Raczej jest niewiele osób, które wybierają konkretne modele ze względu na ich wygląd. Jednak okazuje się, że tego typu akcesoria promocyjne mogą podbić Ci sprzedaż. Dlaczego?

Parasole z nadrukiem Gift Design
Parasole z nadrukiem Gift Design

W domu zawsze brakuje dwóch rzeczy. Po pierwsze długopisów, po drugie parasoli. Szczególnie, jeśli poruszacie się częściowo samochodem, a po części komunikacją miejską. Zdarza się, że jest to naprawdę duży problem, jeśli na zewnątrz leje, a auto jest daleko.

Dlatego klienci ucieszą się, jeśli w swojej paczce znajdą parasol z logo Twojej firmy. Postaraj się tylko, żeby nie było ono zbyt duże. Najlepiej postaw jeszcze na dodatkowe elementy, które urozmaicą wzór. Dzięki temu na pewno użytkownicy je docenią.

Plecak czy torba? Wybierz to, co lepiej pasuje do Twoich klientów

Wybierając gadżety reklamowe, staraj się podejść podobnie jak w przypadku innych produktów. Nie pytaj, z czego Ty byś chętniej korzystał. Sprawdź, co jest potrzebne Twoim klientom. Dzięki temu dopasujesz do nich swoje akcesoria.

Gift Design plecaki z nadrukiem
Gift Design plecaki z nadrukiem

Dlatego, jeśli nie wiesz, co byłoby lepsze — plecak reklamowy czy torba — sprawdź, kto jest Twoim klientem. Na tej postawie z łatwością dojdziesz do tego, z czego chętniej korzystają. W związku z tym od razu dowiesz się, na co postawić w przypadku Twojej firmy.

Na jakie kategorie gadżetów reklamowych postawić jesienią?

Parasole reklamowe bardzo dobrze sprawdzają się jako jesienne gadżety. Są przydatne i praktyczne. Jeśli dodatkowo zadbasz o ich wygląd, masz zadowolenie klientów w kieszeni. Jakie inne produkty sprawdzą się równie dobrze?

Gift Design Parasole reklamowe
Gift Design Parasole reklamowe

Znowu warto zastanowić się, kto jest Twoim klientem. Jeśli osoby, które poruszają się komunikacją miejską, postaw na kubki termiczne. W przypadku kierowców może sprawdzić się brelok do kluczy. Często dobrym gadżetem reklamowym jest portfel. Wrzesień to w końcu drugi nowy rok i etap wielu postanowień i zmian.

Chcesz sprzedawać swoje gadżety reklamowe? Podkreśl zalety produktu

Gadżety reklamowe możesz wykorzystać na kilka sposobów. Jednym z nich jest ich rozdawanie lub dodawanie do paczek. Dobrym przykładem jest tutaj dodawanie plecaków reklamowych do zamówień na nowy rok szkolny. 

Plecaki reklamowe Gift Design
Plecaki reklamowe Gift Design

Możesz również sprzedawać akcesoria ze swoim logo. W takim przypadku staraj się znaleźć jak najwięcej nieoczywistych zalet produktów. Na przykład sprzedając parasol z logo, podkreśl, że w ten sposób już nigdy się nie zgubi. W końcu ma element charakterystyczny, który wyróżnia go na tle innych, podobnych.

Gadżety reklamowe kupione w sieci bardziej Ci się opłacają

Jeśli chcesz oszczędzić, kupuj gadżety reklamowe przez internet. Ceny są tutaj dużo niższe. Dzięki temu za taką samą kwotę możesz kupić więcej produktów. Sprawdź sklep internetowy Gift Design, gdzie znajdziesz kilkadziesiąt tysięcy akcesoriów. 

Plecaki z nadrukiem Gift Design
Plecaki z nadrukiem Gift Design

Oszczędzając na cenie gadżetów i sprzedając je u siebie, zwiększasz marżę, a więc swój zysk. Jak widzisz, te produkty nie tylko zwiększają popularność Twojej marki. Pomagają Ci również więcej zarabiać niewielkim kosztem.

1

Komentarze

  • Klarra 19 września 2023 07:45Parasolki faktycznie z logo firmy mamy a zamawiamy ze spiroprint, ale na plecaki sie nie zdecydowaliśmy lepsze sa bawełniane torby one zawsze się rozchodzą jak świeże bułeczki

Dodaj komentarz