JKH Jastrzębie

7 grudnia hokeiści z Jastrzębia mieli okazję do poprawienia swojej sytuacji w ligowej tabeli. Wtedy to zagrali w Krakowie z tamtejszą Cracovią.
Mecz od początku do końca nie układał się po myśli hokeistów Kalabera. Decydująca dla ostatecznych losów okazała się tercja nr 2, którą jastrzębianie przegrali 3:0. Po 60 minutach gry to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa 5:1.
Ostatni mecz w roku 2023 jastrzębianie rozegrają 22 grudnia. Wtedy to zmierzą się na wyjeździe z STS-em Sanok. Później podopiecznych Kalabera czeka walka w turnieju o puchar Polski.

Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
: Sawicki (14., 28.), Bezwiński (30.), Vildumetz (37.), Jeżek (41.) – Rajamaki (58.)
JKH: Lacković - Kostek, Viinikainen, Urbanowicz, Paś, Kiełbicki - Górny, Bagin, Izacky, Spirko, Rajamaki - Wajda, Kameneu, Bernhards, Starzyński, Arrak - Martiska, Ł. Nalewajka, Pelaczyk, Jarosz, Zając.

1. GKS Katowice    23    57    94-56
2. GKS Tychy    23    48    69-46
3. Re-Plast Unia Oświęcim    22    43    91-58
4. KH Energa Toruń    24    34    76-78
5. JKH GKS Jastrzębie    24    34    69-74
6. PZU Podhale Nowy Targ    23    31    82-87