ms
ms

Jean Patry, efektownie rozpoczynając mecz, zdobył pierwszy punkt dla Jastrzębskiego Węgla. Drużyna szybko objęła prowadzenie, zasypując rywali serią skutecznych ataków i bloków. Pierwszy set zakończył się wygraną 25:17, przy czym na boisku pojawili się także zmiennicy, w tym Edvins Skruders i Ryan Sclater, którzy dodali energii drużynie.

Druga odsłona meczu również rozpoczęła się dynamicznie, z Rafałem Szymurą błyszczącym na boisku. Ekipa Jastrzębskiego Węgla utrzymywała wysokie tempo, prezentując imponującą skuteczność w ofensywie. W efekcie drugi set zakończył się wynikiem 25:16.

Trzecia partia była nieco bardziej zacięta, jednak Jastrzębski Węgiel utrzymał przewagę. Zawodnicy, tacy jak Patry i Fornal, wykazali się kluczowymi akcjami, zapewniając drużynie ostateczne zwycięstwo w meczu 3:0. Nie bez powodu, MVP meczu został wybrany Fornal. W meczu zabrakło Jurija Gladyra, który zmaga się z urazem przeciążeniowym.

To zwycięstwo nie tylko cieszy kibiców Jastrzębskiego Węgla, ale także zapewnia im miejsce w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, podkreślając ich status jako jednej z czołowych drużyn w Europie.

Jastrzębski Węgiel – SVG Lüneburg 3:0 (25:17,  25:16, 25:19)