UM Żory
UM Żory

Już od 4 kwietnia najmłodsi żorzanie będą mogli korzystać z linarium, trampolin, zjeżdżalni, huśtawek i wielu innych urządzeń, które zapewnią im nie tylko świetną zabawę, ale też wszechstronny rozwój. Nie zapomniano również o strefie dla najmłodszych - piaskownica z kuchnią błotną to idealne miejsce do eksperymentowania i rozwijania kreatywności.

Plac zabaw to nie tylko miejsce rozrywki. W ramach projektu powstała również "letnia klasa" z drewnianymi ławkami i stołami, która pozwoli na prowadzenie zajęć na świeżym powietrzu. To doskonałe rozwiązanie na upalne dni i sposób na urozmaicenie edukacji.

Nowe ławki, stojaki na rowery i kosze na śmieci, a także zagospodarowany teren zielony z roślinami ozdobnymi, krzewami i rabatami sprawiają, że plac zabaw jest nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny i przyjazny dla środowiska.

Oficjalne otwarcie placu zabaw odbędzie się w czwartek, 4 kwietnia o godzinie 10:00. To doskonała okazja, aby wspólnie świętować i bawić się w nowej "Strefie mocy"! Inwestycja kosztowała 1 273 365,00 zł.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz