Grali, by wygrać

Szczęśliwie zdobyta pierwsza bramka, a w chwilę potem zakończona drugim golem akcja, która miała przesądzić o pewnym sukcesie podopiecznych trenera Ryszarda Wieczorka podziałały chyba na nich demobilizująco, skoro zdążyli w tej samej części gry stracić całą przewagę. Choć w pierwszej połowie padły cztery bramki, to dopiero po przerwie przy Bogumińskiej można było obejrzeć prawdziwe widowisko piłkarskie, pełne emocji, interesujących akcji i strzałów. Wynik remisowy nie zadowolił żadnej ze stron, wodzisławscy piłkarze pokazali po raz kolejny, że potrafią walczyć, ale również i to, że odwykli już od zwycięstw.Odra Wodzisław - Amica Wronki 2:2 (2:2) Piskuła ’9 (samobójcza), Sosin ’10 - Król ’32 i ’35.Odra: Bęben, Kościuk, Sablik, Sowisz (’46 Pluta), Dudek, Malinowski, Górski, Sibik (’77 Saganowski), Rocki, Chałbiński, Sosin.