21 marca do 19 kwietnia

W tygodniu odczujesz znaczny spadek formy, co może wywołać konflikty. Jednak dzięki samokontroli będziesz w stanie sprostać wszystkim złym emocjom. Szukaj pozytywów, a odzyskasz dobrą energię i radość życia. Single... Wenus, patronka miłości, zwiastuje, że przed Wami doskonały czas na poznanie kogoś w sieci! Baranie, przecież kochasz ryzyko, złap wiatr w żagle i cała naprzód!


20 kwietnia do 22 maja

W stałych związkach nastanie spokój i harmonia. Byku, jeśli docenisz oddanie swojej drugiej połówki, odpłaci Ci za Twoje starania z nawiązką. Życzliwe będą Ryby, a z Panną będziesz mógł szczerze porozmawiać. W pracy czekają Cię duże zmiany. Nadszedł dobry czas, by pójść w nieznane! W weekend nie będziesz się nudził, dawno niewidziany znajomy nie da o sobie zapomnieć!


23 maja do 21 czerwca

Bliźniaku pamiętaj, że zamknięty rozdział nieudanej relacji może stworzyć szansę na poznanie kogoś wyjątkowego! Udane połączenie stworzysz z Wagą, natomiast mnóstwo przygód zapewni Ci Lew. Nadszedł czas, żebyś pomyślał o finansach i zastanowił się, w co warto tego roku zainwestować. Niebawem przekonasz się, że jesteś w stanie przekuć swoje marzenia w rzeczywistość!


22 czerwca do 22 lipca

W miłości możesz poczuć, że z partnerem zmierzacie w dwóch różnych kierunkach. Skonfrontuj oczekiwania z rzeczywistością, bądź jednak obiektywny! W pracy poczujesz się doceniony, jeśli prowadzisz firmę, masz teraz najlepszą okazję na podpisanie satysfakcjonujących kontraktów. Jowisz zadba o Twoje finanse! Nadszedł czas trudnych decyzji, przemyśleń i wyznaczania granic.


23 lipca do 23 sierpnia

Największe sukcesy osiągniesz, gdy uważniej zaplanujesz swoje działania. Pokaż partnerowi, że nie brakuje Ci wrażliwości i jesteś skłonny do większych ustępstw. Znajdź balans pomiędzy swoimi oczekiwaniami a rzeczywistością. Wodnik szuka zwady, a Baran będzie Ci przychylny. W tym tygodniu nie zabraknie Ci motywacji, najlepiej jak postawisz na rozwój, w tym również ducha!


24 sierpnia do 22 września

W relacjach damsko-męskich, jeśli postawisz Panno na przyjaźń, możesz oczekiwać, iż wkrótce pojawi się również coś więcej... Uczuciowe Ryby zwiastują dobre połączenie. Gwiazdy sprzyjają na wielu płaszczyznach, a tydzień zapowiada się owocnie! W tym tygodniu odbędziesz pojednawczą rozmowę, która zażegna męczący, długotrwały konflikt. Szczęście przyniosą Ci liczby 7 i 11.23 września do 22 października

Szansa na rozwój przez znalezienie twórczej pracy, w której uda się Wadze rozwinąć skrzydła. W stałych związkach warto być czujnym! Zawsze lepiej jest przegadać problem, niż manifestować swoje niezadowolenie. Wenus sprzyja... Już niebawem na horyzoncie samotnej Wagi pojawi się nowa miłość. Pamiętaj, że szczęście będzie po Twojej stronie, jeśli tylko mu pomożesz!


23 października do 21 listopad

W tym tygodniu Mars wpłynie na Twoją pewność siebie. W miłości zwróci na Ciebie uwagę wysportowany Koziorożec. Twój związek z Rybami zapowiada się interesująco. Pomimo tego, że w tym tygodniu czekają Cię trudne wybory, nie stracisz dobrego humoru. Tydzień pełen wyzwań, również tych w relacjach damsko-męskich. Pamiętaj Skorpionie, żeby nie tracić nadziei!


22 listopada do 21 grudnia

Na polu miłości Strzelcu musisz wykazać się cierpliwością, a w stałych związkach nadejdą ciche dni. Będziesz pracował pełen pasji, a Twoja kariera nabierze tempa. Podejmiesz się nowych wyzwań, zmobilizujesz zespół do działania. Czeka Cię również pomyślność w grach losowych. Szczęśliwy traf to liczba 6! Skorpionem stracisz zainteresowanie, a z Wagą zgodzisz się w wielu kwestiach!


22 grudnia do 19 stycznia

Żeby utrzymać dobre relacje z partnerem, potrzebne będą rozmowy i wzajemne zrozumienie. Samotne Koziorożce mogą stworzyć bardzo obiecującą relację z Bykiem. Natomiast od interesującego Raka będzie Ci się trudno oderwać. Możliwe przejściowe problemy z pracą na etacie. Jednak Koziorożcom, które prowadzą firmy, zapowiada się ruch w interesie. Dzielnie trzymaj ster!


20 stycznia do 18 lutego

Wodniku wyjdź ze swojej strefy komfortu i zmobilizuj się do działania. Przed Tobą wymarzony tydzień, nabierzesz sił i dystansu do problemów. Uwagę singli zwróci czarujący Bliźniak. Jednak najbardziej interesujący związek stworzysz z Baranem. W domu czeka Cię wizyta rodzinna. Nie będziesz mógł liczyć na zrozumienie ze strony Raka i Panny. Szczęśliwe numery to 2,3 i 7!


19 lutego do 20 marca

Jeśli szukasz Rybo kogoś wyjątkowego do pary, teraz nadarzy się ku temu idealna okazja. Miej oczy szeroko otwarte! Dominujący partner może skutkować spadkiem nastroju. Bądź dzielna i miej własne zdanie, przez to zapali mu się grunt pod stopami i zejdzie na ziemię. W pracy Twoje oddanie będzie zauważone, wyczekiwana przez Ciebie szansa wkrótce nadejdzie! Liczba 11 będzie ważna!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni