post image
Ważny od środy 09 listopada 2022 godz. 10:40 do czwartku 10 listopada 2022 godz. 12:00

Weź udział w konkursie

Pytanie konkursowe

Multikino zaprasza na wyjątkowe filmowe wydarzenie:

Zanurz się w jednej z najbardziej fascynujących krain filmowego uniwersum Marvela. Z okazji długo wyczekiwanej premiery filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” mamy dla was wyjątkowy minimaraton!
10 listopada ( czwartek ) w Multikinach w całej Polsce gramy najgorętszy filmowy dwupak:
„Czarna Pantera”
(2018) – nagrodzona 3 Oscarami, epicka opowieść o walce w obronie swojego ludu i królestwa. Zobacz nieodżałowanego Chadwicka Bosmana w jego najważniejszej roli.
PREMIERA! „Czarna Pantera. Wakanda w moim sercu” (2022) – po świetnie przyjętej „Czarnej Panterze” fani musieli czekać aż 4 lata na sequel. Jakie wydarzenia wstrząsną królestwem Wakandy? Przekonaj się jako pierwszy na naszym maratonie!
Nie czekaj – poczuj zew przygody i już dziś zarezerwuj bilety w swoim Multikinie.
Minimaraton Czarna Pantera w Multikinie – już 10 listopada!
Szczegółowy wydarzenia oraz cennik biletów znajdują się na stronach www.multikino.pl 

MAMY DLA WAS BILETY!  Weź udział w naszym błyskawicznym konkursie i wygraj podwojną wejściówkę na minimaraton "Czarna Pantera" do rybnickiego Multikina. Odpowiedz na pytanie zadane w formularzu, zostaw kontakt telefoniczy do siebie i czekaj na dobre wieści. Może to właśnie do Ciebie powędrują bilety? 
Laureaci konkursu będą odbierać wejściówki w Multikinie (Rybnik ul. Chrobrego 1) maksymalne na 15 minut przed rozpoczęciem seansu.

regulamin