21 marca do 19 kwietnia

Niewątpliwie ostatni tydzień stycznia będzie sprzyjał Twojej twórczej naturze. W miłości słońce w sekstylu rozbudzi Twoją tęsknotę za wolnością, jak najszybciej skonfrontuj swoje oczekiwania z partnerem. W pracy, pomimo rozpraszających Cię kolegów, będziesz w stanie w pełni wykorzystać swoją wiedzę, dzięki czemu odkryjesz pełne spektrum możliwości. Runa Sowelo pomoże Ci zdobyć wszystko, czego tylko zapragniesz!


20 kwietnia do 22 maja

Zachcianki Twojego partnera będą wymagały od Ciebie nie lada cierpliwości. Przegadajcie temat wspólnych wydatków. Czeka Cię miła wiadomość od bliskiej osoby. Single będą się podobać, zwłaszcza Rak i Ryba zasłużą na Twoje zainteresowanie! Pomimo tego, że towarzystwa Ci nie zabraknie, ktoś w tym tygodniu wyprowadzi Cię z równowagi. Z nieugiętym Skorpionem rozwiążesz konflikt dopiero w przyszłym tygodniu!


23 maja do 21 czerwca

Właśnie teraz nawiążesz ciekawe znajomości w internecie. Bliźniaku korzystaj z życia i szerokim łukiem omijaj nieprzychylne osoby! Luna w kwadraturze przypomni Ci o rodzinnych obowiązkach. Ktoś bliski zaplanuje miłą niespodziankę, zatem nie odmawiaj zaproszeń na spotkania towarzyskie. Jednak uważaj, bo niebawem może wyniknąć kłótnia, z powodu której Strzelec odejdzie, a Ty zostaniesz sam z bałaganem!


22 czerwca do 22 lipca

Dzięki ingerencji Luny będziesz w stanie skupić się na tym, co dla Ciebie ważne i zbagatelizujesz nieprzychylne uwagi innych! Singli oczaruje Panna, a Raki w związkach mogą stracić grunt pod nogami. W weekend czeka Cię spotkanie z dawno niewidzianą osobą, która niekoniecznie będzie miała dobre zamiary.
Ważne dla Ciebie liczby to 1 i 19. Runa Hagal pomoże Ci odzyskać radość życia i zdobyć pewność siebie!


23 lipca do 23 sierpnia

Bądź wierny swoim ideałom i baczniej słuchaj intuicji, bo w tym tygodniu zawalczysz o siebie i swoje marzenia! Pełnia w znaku Lwa zwiastuje pokonywanie przeszkód, zatem załatw wszystkie sprawy, które spędzają Ci sen z powiek. Dotrą do Ciebie długo oczekiwane wiadomości. Samotne Lwy będą adorowane. Zamężne natomiast będą musiały rozładować gęstą atmosferę. Pamiętaj, że prosta randka to zawsze dobry pomysł!


24 sierpnia do 22 września

Przez Neptuna staniesz się Panno bardzo niecierpliwa. W tym tygodniu czeka Cię przyjaźń niezwykłej osoby. Będziesz tryskała energią, a dzięki temu oczarujesz Byka i Koziorożca. Uważaj jednak w tym tygodniu na zaciąganie zobowiązań kredytowych. Wiedz, że przychylny będzie Ci Baran. Otworzysz się na nowe rozwiązania. Miłość będzie najważniejsza, a wręcz ponad wszystko!
Szczęśliwa liczba to 5. Znajdź czas na sztukę!23 września do 22 października

Słońce i Merkury zadbają o Twój dobry nastrój. Zmierz Wago czy Twoje szale miłości się równoważą. Nie zapominaj o sobie, bo Twoje potrzeby również dla Twojego partnera powinny być priorytetowe. Jowisz w sekstylu weźmie pod opiekę samotne Wagi, które nie potrafią zapomnieć swoich dawnych ukochanych. Niebawem nowy rok pokaże, że warto skoncentrować się na zmianach i mieć otwarte serca!
Szczęście przyniosą 5 i 14!


23 października do 21 listopad

W pożegnaniu smutku pomogą Ci długie spacery i bieganie. Pomimo buntowniczego nastroju w tym tygodniu będziesz działać ostrożnie, jednak w pełni zdeterminowany, aby nabyć nowe umiejętności. Skorpionie możesz być zazdrosny o partnera. Samotne Skorpiony będą szukać i poznawać, a to dopiero początek Waszej drogi... W tym tygodniu nic nie będzie oczywiste, a najprostsze rozwiązania okażą się najlepsze!


22 listopada do 21 grudnia

Przed Tobą stresujący początek tygodnia. Luna w trygonie rozbudzi Twoje pasje, pod koniec tygodnia skupisz się na sobie i pozytywnych aspektach swojego życia. Karnawał trwa, a co za tym idzie, przed singlami pojawi się większa szansa na ustrzelenie tego jedynego. Zrób pierwszy krok i zaproś kogoś na randkę! Nie pozwól zaingerować Bliźniakowi lub Pannie. Runa Berkanna doda Ci odwagi! Twoje liczby to 4 i 18.


22 grudnia do 19 stycznia

Trochę zwolnij Koziorożcu, po ciężkiej pracy odpoczynek będzie wskazany! Otrzymasz wsparcie od tych, na których mogłeś zawsze polegać. Luna w opozycji zwiastuje pracowity tydzień, bez wątpienia skupisz się na urządzaniu przyszłości. Mars w trygonie zapewni Ci szerokie spektrum możliwości, tylko od Ciebie zależy czy tę energię wykorzystasz i przekujesz dobre intencje w działania. Do boju Koziorożcu... kolor zielony zwiastuje nadzieję!


20 stycznia do 18 lutego

Przed Tobą Wodniku czwartkowa pełnia, zaskoczy Cię wnet niespodziewana wizyta towarzyska, podczas której zwierzeniom nie będzie końca. Bliźniak będzie próbował zaingerować w Twoje plany. Bez pardonu zajmij swoje stanowisko! Będziesz miał parcie Wodniku na wzmożoną aktywność fizyczną. Dobrze Ci zrobi gdy pójdziesz za ciosem, ale koniecznie ułóż plan treningowy, aby uniknąć niepotrzebnej kontuzji.


19 lutego do 20 marca

To najlepszy czas, żeby Ryby odkryły swoje tajemne siły i pokazały światu nieznane dotąd możliwości. W tym tygodniu broń swoich argumentów i korzystaj z umiejętności dyplomatycznych. Wkrótce uda Ci się osiągnąć zamierzone efekty i odetchniesz! Wystrzegaj się osób, których Twój sukces nie cieszy. Samotna Rybo w miłości zaufaj sile gwiazd! Daj się porwać znajomemu, który od dawna zaprasza Cię na spacer w blasku księżyca!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni