21 marca do 19 kwietnia

Nadchodzący tydzień będzie wyjątkowo spokojny, ale nie zabraknie nowych wyzwań. Będziesz mieć wiele okazji do odpoczynku oraz do realizacji swoich planów. Bliski przyjaciel zaprosi Cię na wspólną wycieczkę. Nie wahaj się, czeka Cię wiele ciekawych przeżyć. Będziesz mieć także okazję do poznania nowych osób, które zmienią Twoje podejście do życia. Niespodziewana wizyta sprawi, że zmienisz swoje najbliższe plany.


20 kwietnia do 22 maja

Partner zaproponuje Ci wspólną wyprawę, której zupełnie się nie spodziewasz. Pozwól sobie na dłuższy wyjazd pod koniec tygodnia. Dzięki dobrej organizacji dokończysz wszystkie swoje zobowiązania zawodowe i będziesz mógł odpocząć w pięknym miejscu, na łonie natury. Posłuchaj rad starszej osoby, a dobrze na tym wyjdziesz. Niespodziewany telefon zmieni wiele w tym tygodniu. Myśl racjonalnie, a wiele zyskasz.


23 maja do 21 czerwca

Nie podejmuj ważnych decyzji finansowych w tym tygodniu. Zaplanuj poważne zakupy na kolejny miesiąc. Dzięki planowaniu swoich wydatków będziesz mógł pozwolić sobie na spełnienie dodatkowych zachcianek. Dzięki pomocy dawnego przyjaciela zrealizujesz swoje plany podróżnicze w najbliższy weekend. Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.


22 czerwca do 22 lipca

Dawna sympatia ponownie się do Ciebie odezwie. Zastanów się, czy chcesz wracać do tego, co było. W najbliższych dniach dojdziesz do wielu wniosków, dzięki którym podejmiesz ważne decyzje. Skup się na tym, czego sam chcesz, a nie na tym, czego oczekują od Ciebie inni. Pora pójść naprzód. Dowiesz się czegoś ważnego na temat bliskiej Ci osoby. Nie działaj pod wpływem emocji i zaplanuj dalsze działania.


23 lipca do 23 sierpnia

Dostrzeżesz wiele pozytywnych aspektów swojej pracy. Poczujesz się doceniony przez przełożonego i otrzymasz bardzo atrakcyjną propozycję zawodową. Przed Tobą wiele możliwości, postaraj się w pełni wykorzystać to, co los stawia na Twojej drodze. Nie obawiaj się porażki, to one najwięcej nas uczą.


24 sierpnia do 22 września

Dawna znajoma zapuka do Twoich drzwi, będzie chciała wyjaśnić dawne nieporozumienia. Dzięki tej rozmowie poczujesz się lepiej. Nie pielęgnuj w sobie urazów. W tym tygodniu zakończysz wiele zaległych spraw, które zaprzątają Ci głowę. Pozytywne myślenie będzie Ci towarzyszyć przez cały weekend. Wykorzystaj to i spotkaj się z partnerem.


23 września do 22 października

Chęć niesienia pomocy w tym tygodniu zaprzątnie Ci głowę. Wiele osób okaże Ci wielką wdzięczność, a Ty poczujesz, że zrobiłeś coś naprawdę wielkiego. Pod koniec tygodnia zakończysz poważny projekt w pracy. Dzięki pomocy partnera wybierzesz się też na zasłużony urlop. Pewna osoba złoży Ci niespodziewaną wizytę. Przemyśl to, czego się od niej dowiesz.


23 października do 21 listopad

Wspólna podróż ze znajomym poprawi Twój nastrój. Poznasz też osobę, która zarazi Cię swoim hobby. Nie trać czasu na rozpamiętywanie swoich błędów. W tym tygodniu wyciągniesz wnioski z podjętych decyzji. Nie zrażaj się małymi wpadkami, dzięki temu w kolejnym miesiącu osiągniesz sukces, choć jeszcze w to nie wierzysz.


22 listopada do 21 grudnia

Kolejny tydzień będzie pełen wyzwań, podołasz im jak zawsze. Dobrze zorganizuj swoją pracę, a osiągniesz wymarzony sukces. Posłuchaj rad swoich przyjaciół, dobrze na tym wyjdziesz. Pewna kobieta, którą niespodziewanie spotkasz, odmieni Twoje nastawienie do życia. Nie bój się zaryzykować, a wiele zyskasz. Wysłuchaj rad przyjaciela, znajdziesz w nich rozwiązanie swoich kłopotów.


22 grudnia do 19 stycznia

Aktywność fizyczna sprawi, że poczujesz się lepiej zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Poświęć więcej czasu na rozwój osobisty i naukę nowych rzeczy. Dzięki temu poczujesz się pewniej i zyskasz nową wiedzę, która przyda Ci się w najbliższym czasie. Sierpień to Twój szczęśliwy miesiąc, wykorzystaj to. Osoba, na którą od dawna czekasz, zjawi się w niespodziewanym momencie.


20 stycznia do 18 lutego

Sezon urlopowy jeszcze się nie skończył, przed Tobą wiele okazji do odpoczynku oraz do spędzenia czasu wśród najbliższych. Podejmij też ważne decyzje inwestycyjne. Najbliższy tydzień będzie wyjątkowo aktywny oraz pełen wyzwań zawodowych. Nie pozwól zrzucić na siebie dodatkowych obowiązków, sam masz ich już wystarczająco dużo.


19 lutego do 20 marca

Zostaniesz zaproszony na ważne wydarzenie kulturalne, gdzie poznasz znaczących ludzi z branży. W tym tygodniu będziesz też miał okazję do rozwoju osobistego. Nie marnuj tej szansy i postaw na swoją przyszłość. To, co dziś zainwestujesz, zwróci się z nawiązką w przyszłym miesiącu. Otrzymasz ważny telefon, nie bagatelizuj rad swojego przyjaciela.


Poprzednie tygodnie