21 marca do 19 kwietnia

Dzielny Baranie, pomimo trudności przed którymi staniesz, na początku miesiąca w ogólnym rozrachunku ze wszystkim sobie poradzisz. Za sprawą gwiazd chętnie zrealizujesz swoje pragnienia, efekty przyjdą szybciej, niż mógłbyś się tego spodziewać. Przed Tobą ciąg niesamowitych zdarzeń, zasiejesz ziarno i zbierzesz obfite plony. W finansach nie bądź krótkowzroczny, naucz się oszczędzać!


20 kwietnia do 22 maja

Dążysz Byku do oryginalności, zatem nie wzoruj się na nikim, tylko zacznij dążyć do najlepszej wersji samego siebie. Odczujesz znaczny spadek energii, co odbije się na Twoich sprawach zawodowych. Zadbaj o wypoczynek w gronie najbliższych i czerp radość z każdej wspólnej chwili. Szczęśliwym dniem tygodnia będzie piątek. Zatem daj się ponieść fantazji i z uśmiechem idź przed siebie!


23 maja do 21 czerwca

Bliźniaku ten tydzień to będzie istne pole bitwy. Odeprzesz nie jeden cios i zaatakujesz razy dwa, za to gdy kurz opadnie, poczujesz się niezniszczalny. Podejmiesz się ambitnych zadań i wiele się nauczysz. Ważne dyskusje w związkach sprawią, że ponownie odkryjesz sens miłości, w przyjaźni natomiast odbudujesz starą relację z Wodnikiem.
Szczęście przyniosą liczby 3, 5 i 12.


22 czerwca do 22 lipca

Raku w tym tygodniu będą Tobą targały emocje. Postaraj się odzyskać kontrolę i przewartościować swoje życie. W poszukiwaniu siebie pomoże Ci nabranie dystansu do otoczenia. Pomimo napotkanych przeszkód wkrótce znajdziesz coś niezwykle znaczącego, co popchnie Cię naprzód. Bądź wytrwały i poznaj swoją wartość!
Szczęśliwe liczby to 2, 4, 5 i wielokrotność liczby 2.


23 lipca do 23 sierpnia

Gwiazdy zadbają o Twoje niezałatwione sprawy i pomogą rozwiązać niesnaski z przeszłości. Nie trać wiary w przedsięwzięcia, których się podjąłeś. Aby odzyskać spokój ducha, czasami lepiej zamknąć wszystkie drzwi a na przyszłość pamiętaj, żeby ich więcej nie otwierać. Nie powinieneś teraz Lwie tłumić uczuć, skup się na oczyszczeniu wszelkich napięć i z nadzieją spójrz w stronę zachodzącego słońca!


24 sierpnia do 22 września

W miłości nie szukaj dziury w całym i nie pozwól, aby Twoje dawne przyzwyczajenia popsuły Ci relacje, rozważ wszystkie „za” i „przeciw” nim podejmiesz ostateczną decyzję. Gwiazdy zapewnią spokój Twojej ścieżki zawodowej, ale nie wykonuj żadnych gwałtownych ruchów, bo początek marca może się okazać „Ciszą przed burzą”! Szczęśliwy kamień to szafir, który ochroni Cię przed krzywdą.23 września do 22 października

Gwiazdy zwiastują dobry czas na podjęcie decyzji związanych ze zmianą otoczenia. Czy to w pracy, czy też zmiany lokum dobrze Ci zrobią. Wago nie patrz wstecz, śmiało stawiaj kolejne kroki naprzód. W miłości z Bliźniakiem zaznasz szczęścia, a ze Skorpionem polecą iskry. W pracy unikaj konfliktów i skup się na tym co dla Ciebie istotne. W piątek Waga będzie niezwykle czarująca.


23 października do 21 listopad

Poczujesz się przytłoczony natłokiem obowiązków. Gwiazdy nie przewidują kłopotów finansowych czy osobistych. Przewidziane miłe spotkanie towarzyskie. Z Bykiem „będziesz konie kradł” a urocza Panna porwie Cię do tańca i skradnie Twoje serce. Przenikliwy Skorpionie będziesz stawiał na szali życia swoje priorytety. Pamiętaj, że życie ma całą paletę kolorów, nic nie jest tylko czarne albo białe.


22 listopada do 21 grudnia

Początek marca zwiastuje pozytywne decyzje finansowe. Będziesz Strzelcu zrelaksowany i pewny siebie. Swoją szczerością zaskarbisz sobie prawdziwą miłość. W pracy nie decyduj się na znaczące zmiany, bądź czujny i wystrzegaj się ryzykownych inwestycji. Będziesz mógł liczyć na szczodrość Barana, a z Bykiem się nie dogadasz. Szczęśliwy kolor to fiolet, który pomoże wyzwolić odważną naturę.


22 grudnia do 19 stycznia

W miłości Wenus wprowadzi Cię w relacje oparte na doskonałej intuicji. Pomimo tego, że z Rakiem znajdujecie się na dwóch różnych biegunach astrologicznego koła, będziecie nadawać na tych samych falach i połączy Was magiczna relacja. Na początku marca powinieneś zakasać rękawy i ostro wziąć się do pracy, Twoje wysiłki się opłacą i wkrótce czeka Cię nagroda.
Szczęśliwe liczby to 2, 3 i 8!


20 stycznia do 18 lutego

W tym miesiącu wszelkie smutki odejdą w zapomnienie. Z początkiem wiosny spróbujesz odzyskać kondycję fizyczną. Z małych radości buduje się wielkie szczęście. W miłości z Baranem uruchomicie niesamowite pokłady energii, a z Bliźniakiem nawiążesz przyjacielską relację. Single będą skłonni do flirtów. W pracy naucz się Wodniku zarządzać czasem i pamiętaj, że „co nagle to po diable”!


19 lutego do 20 marca

Zarówno w pracy jak i w relacjach damsko- męskich, zmiany idą wielkimi krokami. Ryby w tym miesiącu będą rozchwytywane, odważnie rzucą się w wir zajęć i podejmą się nowych wyzwań. W pracy staną się przedsiębiorcze, dzięki czemu wyróżnią się na tle zespołu. Piętek będzie wyjątkowym dniem. Gwiazdy będą sprzyjać, wróci nadzieja i radość życia, marzec za oknem i wiosna w sercu!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni