21 marca do 19 kwietnia

Staniesz się Baranie zdobywca do kwadratu. Poczujesz w sobie nieokiełznany pęd do radykalnych zmian, siłę perswazji ułatwi Ci Merkury. Jednak bądź czujny, bo opozycja Marsa z Plutonem wywoła u Ciebie nerwowość. Ustąpią migreny, bóle brzucha i nietolerancje pokarmowe.


20 kwietnia do 22 maja

Kwadratura Merkurego z Neptunem otoczy Cię pochlebcami, zachowaj zatem Byku zdrowy rozsądek. Pamiętaj o tym, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Merkury zamiesza w Twoich relacjach miłosnych i towarzyskich. Postaw na sport, bo kondycja Ci dopisze!


23 maja do 21 czerwca

Twoja kariera nabierze tempa, posłuchaj zatem swojej intuicji i kieruj się zmysłem przywódczym. Unikaj ludzi, którzy narzekają, bo nic dobrego nie wniosą do Twojego życia, a tylko ostudzą Twój zapał. Postaw na siebie i aktywnie korzystaj z letniej aury!


22 czerwca do 22 lipca

Staniesz się człowiekiem sukcesu przez duże S! Będziesz cieszył się życiem i garściami korzystał z jego uroków. Podczas opozycji Marsa z Plutonem uważaj, żebyś nie wywołał rodzinnych konfliktów. Czasem warto zwolnić... Nów przyniesie Ci chwile zadumy i refleksji.


23 lipca do 23 sierpnia

Lwie w tym tygodniu pozamykasz wszystkie niedokończone sprawy i ochoczo zabierasz się za planowanie rodzinnych wakacji. Aktywność fizyczna doskonale rozładuje Twoje napięcie, zatem postaw sobie wysoko poprzeczkę, bo złoto należy do zuchwałych!


24 sierpnia do 22 września

Za sprawą koniunkcji Merkurego ze Słońcem wszyscy będą patrzeć na Ciebie życzliwym okiem. Lepiej odłóż remonty na przyszły tydzień, teraz wywołają one niepotrzebne niesnaski i sprzeczki. W pracy ambitnie wykonasz powierzone Ci zadania.


23 września do 22 października

Zamiast patrzeć na życie siedząc w ostatnim rzędzie, lepiej zmień perspektywę i zajmij pierwszy! Z impetem ruszysz przed siebie Wago w pogoni za swoimi marzeniami. Single nie będą miały najmniejszej ochoty szukać kogoś na siłę. Pęd Gwiazd zapowiada się obiecująco!


23 października do 21 listopad

Dom stanie się Twoją spokojną przystanią w obliczu sztormów na polu zawodowym. Za sprawą Marsa, który ustawi się w opozycji do Plutona, będziesz podatny na niepotrzebne i dość ryzykowne działania. Panaceum na zły nastrój okaże się sport i kolorowa dieta!


22 listopada do 21 grudnia

Kwadratura Merkurego z Neptunem przyniesie Ci podenerwowanie i rozdrażnienie. W miłości, zamiast szukać szalonych wrażeń, zatęsknisz za czułością i spokojem. Możesz jednak liczyć, że Twoja druga połowa otoczy Cię opieką. Zakochani wkrótce wyznaczą datę ślubu!


22 grudnia do 19 stycznia

Jeśli Twoja firma przypomina pole minowe, musisz podjąć rękawice i stawić czoła konkurencji. Życzliwe osoby pomogą Ci rozwinąć skrzydła. Opozycja Marsa z Plutonem wywoła u Ciebie nerwowy nastrój, lekarstwem okaże się medytacja i zmiana stylu życia.


20 stycznia do 18 lutego

Saturn popchnie Cię Wodniku do odpowiedzialnych decyzji a Merkury w Trygonie pomoże wyjść z tarapatów. Uważaj jednak na konflikty rodzinne, bo gdy Mars wstąpi w Raka, pojawią się konflikty i pretensje. Kariera nabierze tempa, będziesz odpowiedzialny za realizację ambitnego projektu!


19 lutego do 20 marca

Dzięki temu, że Nów wejdzie w Bliźnięta, będziesz głośno mówić o swoich potrzebach. W miłości otwórz się na nowe znajomości, być może już wkrótce scementujecie Waszą luźną do tej pory relację. Dociekliwa Panna będzie drążyć, a Rak da Ci wskazówkę.


Poprzednie tygodnie