21 marca do 19 kwietnia

Aura planet podsyci towarzyski klimat i skłoni Cię Baranie do szczerych rozmów i zwierzeń. Skupisz się na rozwijaniu swojej ścieżki zawodowej. Pamiętaj, że najważniejszy jest rozwój i otwarty umysł. Nadmiar stresu może Ci się dać we znaki. Postaw na sport i zbilansowaną dietę a poranne rozciąganie wyjdzie Ci tylko na zdrowie.
Ciesz się życiem!


20 kwietnia do 22 maja

Ostatnio masz wrażenie, że prywatne sprawy zmierzają w nieodpowiednim kierunku. Zatrzymaj się na chwilę Byku, posłuchaj swojej intuicji i spójrz w stronę słońca. Gwiazdy zwiastują, że nie będziesz mieć problemów ze zdrowiem, a tydzień upłynie Ci w sielskiej atmosferze. Nie poprzestawaj na marzeniach, tylko przekuj je w rzeczywistość!


23 maja do 21 czerwca

W tym tygodniu będziesz błyszczał jak gwiazda, zatem wykorzystaj dobrą energię Planet i celebruj życie Bliźniaku! Przed Tobą pracowity tydzień, jednak będziesz mógł liczyć na wyrozumiałość przełożonego. Znajdź czas na relaks i wyciszenie, ukochany sport będzie najlepszym sposobem na pokonanie przeciwności losu.
Podążaj za tym co Ci w duszy gra!


22 czerwca do 22 lipca

Tajemniczy nieznajomy zawróci Ci w głowie i zawładnie Twoimi myślami. Single z pewnością się ucieszą, za to zajęte Raki powinny zachować ostrożność. Podczas kolejnego tygodnia, w którym jesteś pod wpływem Marsa, bądź ostrożny podczas kłótni, możesz powiedzieć o 2 słowa za dużo i zranić ważną dla Ciebie osobę.
Jowisz zwiastuje udany weekend!


23 lipca do 23 sierpnia

Dzięki opiece Merkurego ocieplisz swoje relacje z ludźmi, wszyscy będą pomocni i mili. W tym tygodniu poczujesz falę luzu i dobrego humoru. Będziesz stronił od domowych obowiązków, a Twoja druga połówka zadba o sprawunki dnia codziennego. Wenus w sekstylu sprzyja dbaniu o siebie!
Runa Raukaz nauczy Cię skomplikowanej sztuki wpływu.


24 sierpnia do 22 września

Panno Słońce doda Ci optymizmu, a opozycja Jowisza zapowiada moc wrażeń towarzyskich. Głowa do góry, pierś do przodu, bo w tym tygodniu będzie Cię cechowała siła i przebojowość. Markury w kwadraturze pomoże Ci dopiąć swego!
W weekend przeorganizuj swoją przestrzeń i uwolnij się od zbędnych przedmiotów, które zaburzają Twoją energię.


23 września do 22 października

Luna w Nowiu obdarzy Cię dobrą energią, dzięki czemu poprawią się Twoje relacje z ludźmi. Zaczniesz marzyć o podróżach i odkryjesz w sobie twórcze pasje. Planety sprzyjają spotkaniom towarzyskim a runa Fehu sprawi, że wzrosną Twoje morale. Wenus w trygonie zadba o falę miłosnych uniesień.
W weekend Rak lub Koziorożec poprosi Cię o wsparcie.


23 października do 21 listopad

Słońce znajdzie się w opozycji, co sprawi, że stale będziesz w centrum zainteresowania. Zapragniesz nowych rozrywek i częstszych spotkań towarzyskich. Już na początku weekendu znajdziesz się w sercu ciekawych wydarzeń. Runa Gebo zwiastuje powodzenie w miłości.
Samorozwój to najlepsza inwestycja, zatem w weekend zrób to, na co będziesz miał ochotę.


22 listopada do 21 grudnia

Merkury i Wenus w trygonach Cię rozleniwią, zatem Strzelcu wrzuć na luz! Partner będzie Cię rozpieszczał, a single mają doskonały czas na zawieranie nowych znajomości. W tym tygodniu postaw na zadbanie o dobrą formę. Dalajlama powiedział, że: „Szczęście to najwyższa forma zdrowia” zatem pomyśl o treningach, zbilansowanej diecie a przede wszystkim harmonii wewnętrznej.


22 grudnia do 19 stycznia

W tym tygodniu będzie Cię cechowała siła i odwaga a Nów w trygonie pomoże Ci odzyskać równowagę. Cenne wskazówki odnajdziesz Koziorożcu w snach. W miłości przymkniesz oko na przewinienia swojego partnera a dla singli spotkanie z Panną albo Bykiem okaże się obiecujące. Runa Degaz radzi, abyś rozwijał w sobie to, co masz najlepsze!


20 stycznia do 18 lutego

Stanąłeś Wodniku na rozstaju dróg, przed Tobą czas podsumowań i życiowych przemyśleń. Zastanów się nad swoimi pragnieniami i przeanalizuj czy Twoje działania zmierzają w dobrym kierunku. Ważną rolę odegra pozytywne nastawienie do świata i otoczenia. Zamiast w kółko narzekać, podejmij rękawice i walcz.
Pamiętaj, że gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą!


19 lutego do 20 marca

Merkury zwiastuje plotki i niedomówienia, jednak nie warto się Rybo tym przejmować! Nadszedł dobry czas na zmiany, nie tylko fryzury czy garderoby, ale również tej wewnętrznej. W miłości Twój urok osobisty przyciągnie do Ciebie Bliźniaka i Strzelca. W piątek Jowisz zadba o Twoje szczęście, a w weekend szykuje się ciekawa wycieczka za miasto!


Poprzednie tygodnie