21 marca do 19 kwietnia

W ważnych sprawach nie obędzie się Baranie bez Twojej interwencji. Wenus i Mars w trygonach przyjdą jednak z odsieczą. Runa Dursiarz dopilnuje, abyś nie stracił dobrego humoru. Luna w trygonie rozbudzi Twoją duchową naturę, zatem śmiało podejmij się nowych wyzwań i przegoń z życia nudę! Kolor niebieski Cię uspokoi.


20 kwietnia do 22 maja

Jowisz i Słońce w sekstylach zwiastują dobry tydzień, Gwiazdy zwiastują Byku radykalne zmiany! Sprawy sercowe ułożą się bez większych zawirowań. Uda Ci się zmienić stare nawyki i przyzwyczajenia. Runa Laukaz pomoże w budowaniu relacji towarzyskich, będziesz miał pozytywny wpływ na swoje otoczenie.


23 maja do 21 czerwca

Merkury w znaku Bliźniąt ześle Ci skuteczne pomysły na pomnożenie gotówki. Wenus w sekstylu postawi na Twojej drodze życzliwe osoby. Single mogą liczyć na zainteresowanie płci przeciwnej. Runa Kenaz ochroni Cię przed złym okiem nieprzyjaciół. Szczęście w grach liczbowych przyniesie szóstka!


22 czerwca do 22 lipca

Nie przejmuj się opinią innych i postaw Raku na bycie najlepszą wersją siebie! Odważnie spojrzysz na świat, a pomysły posypią się jak z rękawa. Będziesz komunikatywny i towarzyski a w miłości Gwiazdy zwiastują nowe szanse na miłość. Runa Wunjo pomoże Ci załatwić wszystkie zaległe sprawy, które od dłuższego czasu zaprzątały Ci głowę.


23 lipca do 23 sierpnia

Wenus i Mars w znaku Lwa sprawią, że poczujesz się przytłoczony problemami i pracą. Niespodziewana wiadomość od dawno niewidzianej osoby znacząco poprawi Ci humor. Planetarna aura sprzyja dopinaniu ważnych spraw do końca. Runa Hagal zadba o Twój komfort psychiczny, zatem posłuchaj intuicji.


24 sierpnia do 22 września

Słońce znajdzie się w sekstylu co ukaże przed Tobą całą paletę życiowych barw. Poczujesz się Panno kochana i bezpieczna. W pracy czekają Cię nowe projekty i odważne wyzwania. Runa Raido przyciągnie do Ciebie nowe wyzwania, a Twoja kariera nabierze tempa. Purpura doda Ci animuszu, a szczęście przyniesie jedynka!


23 września do 22 października

Kwadratura Słońca i Plutona pomogą Ci podjąć się nowych wyzwań. Będziesz więcej wymagać od siebie i swoich współpracowników. Praca w zespole pójdzie sprawnie i przyjemnie, poczujesz satysfakcję z dobrze wykonanych zadań. Runa Ansuz doda Ci energii i czego się nie podejmiesz, zamienisz w złoto!


23 października do 21 listopad

Słońce i Jowisz w trygonie wskażą Ci nowy kierunek działania. Bądź cierpliwy a wkrótce uzyskasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. W relacjach damsko- męskich czeka Cię przypływ miłosnych uniesień. Runa Gebo sprawi, że będziesz radosny i towarzyski, dzięki niej również single dostaną swoje 5 minut!


22 listopada do 21 grudnia

Wenus w trygonie zwiastuję lawinę miłosnych uczuć, a Mars tym bardziej zachęci Cię do nowych podbojów. W tym tygodniu uporaj się z trudnymi sprawami, a w weekend oddaj się błogiemu odpoczynkowi, trening czy też samotna wyprawa rowerowa stworzą idealną okazję do zregenerowania sił. Runa Isa pomoże Ci podejmować mądre decyzje.


22 grudnia do 19 stycznia

Już na początku tygodnia Luna w trygonie doda Ci energii i pozytywnym okiem spojrzysz na świat. Będziesz skory do podejmowania się nowych zadań, dzięki czemu uratujesz zgoła beznadziejną sprawę. Runa Mannaz pomoże Ci zadbać o dobre relacje z ludźmi ktoś, kto chowa do Ciebie dawne urazy, wybaczy Ci stare błędy. Dostaniesz od losu czystą kartę!


20 stycznia do 18 lutego

Mars będzie odpowiedzialny za napięcie i nerwową atmosferę a Ty będziesz szukał tzw. wiatru w polu! Postanowisz się trochę wyłączyć w biegu po upragnioną zawodową nobilitację i skupisz na prywatnych sprawach. Runa Sowelo wniesie do Twojego życia spokój i dobre zmiany. Kolor żółty poprawi Ci humor.


19 lutego do 20 marca

Jowisz i Słońce zmobilizują Cię Rybo do działania! Jednak uważaj na wypowiadane słowa, mogą jak noże ugodzić dumę Twojego ukochanego. Runa Dursiarz pomoże Ci zbudować autorytet, dzięki niej będziesz miał fart i większą siłę przebicia. Kolor zielony Cię uspokoi, a szczęście przyniesie ósemka!


Poprzednie tygodnie