21 marca do 19 kwietnia

Sielski początek lata będzie pełen przyjemności. Wenus i Merkury w trygonach zwiastują spotkania towarzyskie i przypływ gotówki. Zatem Baranie oderwij się od rodzinnych obowiązków i poczuj powiew wakacyjnej beztroski.


20 kwietnia do 22 maja

Kwadratury Wenus i Marsa dodadzą Ci odwagi i przyniosą uznanie otoczenia. Słońce doda Ci energii, dzięki czemu pozytywnie nastroisz się do działania. Runa Gebo przyniesie Ci szczęście w miłości. Spotkaniom towarzyskim nie będzie końca!


23 maja do 21 czerwca

Bliźniaku Planety dodadzą Ci animuszu, będziesz się podobać! Luna w kwadraturze przyniesie do Ciebie skołatane dusze, którym pośpieszysz z pomocą. Sprawy zawodowe ułożą się po Twojej myśli a Runa Wunjo pomoże w rozwiązaniu spraw beznadziejnych.


22 czerwca do 22 lipca

W tym tygodniu Raku zrób sobie bilans zysków i strat, przecież nie chcesz z balastem ruszać na podbój świata! Runa Fehu zwiastuje powodzenie w negocjacjach i sprawach sercowych. Luna w trygonie przysłuży się w osiągnięciu sukcesu.


23 lipca do 23 sierpnia

Merkury i Wenus w znaku Lwa pomogą Ci sprawnej organizacji, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu dla siebie. Od środy Luna otworzy przed Tobą nowe możliwości i spojrzysz na świat przez różowe okulary. Runa Isa ochroni Cię przed złym okiem.


24 sierpnia do 22 września

Przez Lunę w opozycji będziesz Panno roztargniona, zadbaj o swoją dyscyplinę i nie popadaj w przejściowe dołki. W weekend poznasz osobę, która zrobi na Tobie piorunujące wrażenie, udana randka murowana. Sił witalnych doda Ci purpura.


23 września do 22 października

Dzierż pewnie w rękach stery Wago, bo przed Tobą sztormy i zawirowania. Słońce w kwadraturze sprawi, że będziesz jak tykająca bomba, tylko cierpliwość uchroni Cię przed błędnymi decyzjami. W weekend zadbaj o swoją kondycję, odziana w bojowe barwy zbierz nowe siły do działania.


23 października do 21 listopad

Słońce znajdzie się w trygonie co sprawi, że będziesz sprawny i energiczny. Dużo zdziałasz na płaszczyźnie zawodowej jak również na polu miłosnym Mars zwiastuje nowe uniesienia. Runa Fehu sprawi, że Twój autorytet znacznie wzrośnie, a krwista czerwień doda Ci pewności siebie.


22 listopada do 21 grudnia

Merkury sprawi, że ochoczo zadbasz o wszelkie relacje, a nowe znajomości okażą się niezwykle obiecujące. Runa Kenaz wspomoże Cię w załatwianiu spraw urzędowych. W weekend Luna wejdzie w trygon co spowoduje, że będziesz uroczy i towarzyski, a już na pewno otwarty na wakacyjne przygody.


22 grudnia do 19 stycznia

Niczego sobie nie odmawiaj, gdyż Jowisz w sekstylu sprzyja zachciankom i przyjemnościom. Luna w sekstylu zmotywuje Cię do pracy, chętnie podejmiesz się nowych zadań, co przyniesie upragnione korzyści materialne. Zrób przemeblowanie w sypialni, może nowe kolory sprawią, że będziesz łapał tylko dobre sny.


20 stycznia do 18 lutego

Merkury wejdzie w trygon co pomoże Ci pokonać wszystkie trudności pojawiające się na Twojej drodze. Optymistycznie spojrzysz na otaczający Cię świat! Planety zwiastują powodzenie w miłości, a Wenus doda Ci wdzięku i pewności siebie. Zieleń Cię uspokoi.


19 lutego do 20 marca

Jowisz zadba o Twoje relacje z otoczeniem. Jak nie teraz to kiedy! Zatem rusz się Rybo z domu i postaw na aktywny wypoczynek. Luna w koniunkcji zmotywuje Cię do działania. Runa Tiwaz pomoże w szybkim osiągnięciu założonych celów. Nie trać zapału, tylko wykorzystaj jak najlepiej ten planetarny łut szczęścia!


Poprzednie tygodnie