21 marca do 19 kwietnia

Jesień spędzisz jako singiel lub singielka, ale nie będzie to czas stracony. Uda Ci się w tym okresie rozwinąć swoje artystyczne zdolności; być może odnaleźć nową pasję, która Cię pochłonie i pozwoli Ci spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy. W tym czasie warto również w końcu uwierzyć w siebie i odważyć się negocjować o podwyżkę lub wyższe stanowisko w pracy.


20 kwietnia do 22 maja

Choć jesień zbliża się wielkimi krokami, to jest to dla Ciebie doskonały moment na wakacje życia. Może jakaś egzotyczna podróż, która pozwoli nabrać Ci sił i spojrzeć na dotychczasowe sprawy z dystansem? W relacjach miłosnych gorąco zaś single mogą liczyć na poznanie kogoś interesującego. Czy wyjdzie z tego coś więcej? To się okaże…


23 maja do 21 czerwca

Jesień to dla Ciebie wspaniały czas wielu wyzwań i ciekawych przygód. Z pewnością nie będziesz narzekać na nudę ani na brak zajęć. Twoja towarzyskość sprawi, że poznasz wiele nowych, interesujących osób, w tym być może miłość swojego życia. Pamiętaj, by iść za głosem serca i nie słuchać tego, co powiada Ci głowa…


22 czerwca do 22 lipca

Choć doskwiera Ci melancholijny nastrój, to wrzesień jest dla Ciebie okresem wielu miłych niespodzianek. Wykorzystaj je, aby wydobyć się z tego obciążającego Cię nastroju. Najlepiej skupiaj się na chwili obecnej i najbliższych, którzy będą w tym okresie dla Ciebie szczególnym wsparciem. W pracy bez większych zmian.


23 lipca do 23 sierpnia

Choć w Twoim życiu pojawi się pokusa intrygującego romansu, to nie idź w to i nie niszcz tego, co udało Ci się dotychczas zbudować w udanym, trwałym związku – masz zbyt wiele do stracenia. Obecny okres będzie dla Ciebie sprzyjający zawodowo oraz finansowo. Możesz liczyć na awans lub zmianę stanowiska pracy.


24 sierpnia do 22 września

Twój czas kreatywności nadal trwa i pozwala Ci osiągać nowe, interesujące cele, która mogą się okazać ważną inwestycją na przyszłość. Pamiętaj, aby nie rozpamiętywać przeszłości i skupiać się wyłącznie na chwili obecnej – która aktualnie jest dla Ciebie bardzo sprzyjająca. W stałych związkach bez większych zmian natomiast single mogą poznać kogoś, z kim połączy ich związek na odległość…23 września do 22 października

Podchodź bardziej ostrożnie do przyjaciół, którym do tej pory ufałeś. Nie każdy z nich podziela radość z odniesionych przez Ciebie sukcesów. Jeśli czujesz się wypalony w swojej dziedzinie, to jest dobry moment na przemyślenie i wprowadzenie zmian w sferze zawodowej. U singli nadal posucha w sprawach miłosnych, natomiast w stałych związkach pojawi się niespodziewana iskra namiętności. Pielęgnujcie ją!


23 października do 21 listopad

Dla Skorpiona to dobry czas na zmianę pracy lub bardziej intensywną inwestycję we własny rozwój. Gwiazdy Ci sprzyjają skorpionie, dlatego warto w pełni wykorzystać ten czas i nie marnować żadnej chwili. W życiu miłosnym może się pojawić ktoś, kto Cię oczaruje i będzie to uczucie odwzajemnione. Przed Tobą dobry czas wielu zmian, które pozytywnie wpłyną na jakość Twojego życia.


22 listopada do 21 grudnia

Twoje pozytywne myślenie Cię nie zawiedzie i będzie przydatne jak nigdy dotąd! Czeka Cię kilka trudniejszych sytuacji, ale wyjdziesz z nich cało i jeszcze bardziej Cię to wzmocni. Uważaj na relacje w pracy – jest ktoś, kto zazdrości Ci Twojej pozycji i może zacząć to okazywać. Najlepiej wyjdziesz z tego, zachowując kamienną twarz.


22 grudnia do 19 stycznia

Staraj się nie marnować czasu i energii na to, na co i tak nie masz wpływu. Skup się na chwili obecnej, nie rozpamiętuj przeszłości i ciesz się tym, co w danym momencie przynosi Ci los. Uważaj na oceny w pracy, bo mogą się okazać dość surowe. W życiu miłosnym prawdziwy rozkwit – okazuje się, że miłość od pierwszego wejrzenia to nie tylko wymysł filmów romantycznych.


20 stycznia do 18 lutego

To dobry czas na wytyczanie sobie ambitnych celów i ich realizowanie – masz okazję zostać docenionym w pracy. W życiu towarzyskim zapowiada się nieco zmian: poznasz nowych, ciekawych ludzi, którzy zainspirują Cię do zmiany dotychczasowych poglądów i spojrzenia na świat. W życiu rodzinnym spokojnie i bez większych zmian.


19 lutego do 20 marca

W tym okresie uważaj na swoje inwestycje, bo mogą okazać się nietrafione. W pracy również czeka Cię kilka przykrych sytuacji, ostatecznie jednak wyjdziesz z nich obronną ręką. W życiu miłosnym rozkwit uczuć i namiętności. Single mogą zaś liczyć na poznanie kogoś interesującego – ważne, aby otwierać się na świat i nowe znajomości.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni