21 marca do 19 kwietnia

Dopadnie Cię chandra i zniechęcenie, ale tylko od Ciebie Baranie zależy czy uda Ci się ją przezwyciężyć. Skup się na swoich życiowych priorytetach w tym również na miłości, a przekonasz się, że już wkrótce znów zaświeci dla Ciebie słońce. Kolor czerwony przyciągnie płeć przeciwną!


20 kwietnia do 22 maja

Gwiazdy zwiastują, że w tym tygodniu znajdziesz Byku radość w codziennych obowiązkach. Trudne zadania w pracy nie będą Ci straszne, wręcz nawet staniesz się rozjemcom sporów w zespole. Przed Tobą płomienny romans i poważne wyznania, ochoczo będziesz dążył do stabilizacji i scementowania Waszych uczuć.


23 maja do 21 czerwca

Ten tydzień upłynie Ci pod szczęśliwym znakiem. Będziesz towarzyski i żądny przygód. Podbijesz nie jeden nowy ląd a single nie jedno serce. Przed Tobą gorąca jesień pełna niezwykłych zdarzeń. Naucz się natychmiast rozwiązywać problemy, dzięki temu unikniesz niepotrzebnych zmartwień.


22 czerwca do 22 lipca

Demony przeszłości będą się miały na baczności, nie pozwolisz przecież Raku, żeby zburzyły harmonię Twojej teraźniejszości. Skup swoje siły na rodzinie i najbliższych przyjaciołach. Będą Ci niezwykle pomocni we wrześniowych kolejach losu. Biel przyniesie Ci ukojenie!


23 lipca do 23 sierpnia

W tym tygodniu nie będziesz miał sobie równych, po urlopie zbierzesz triumfy swojej pracy. Bądź jednak pokorny, bo to jedna z cnót szczęścia. Pamiętaj, że miłość jest początkiem wszelkiego dobra, zatem bezustannie ją pielęgnuj i podsycaj. Kolor pomarańczowy doda Ci dobrej energii!


24 sierpnia do 22 września

Przed Tobą owocny miesiąc Panno. Będziesz nad wyraz kreatywna we wszystkich sferach życia, zarówno na polu zawodowym jak i miłosnym zbierzesz bogaty plon swoich wrześniowych poczynań. Single będą prowokowały, przez co znajdą się w centrum zainteresowania.23 września do 22 października

Pierwsza połowa września okaże się dla Wagi niezwykle pozytywnym okresem, który będzie rzutował na całą jesienną aurę. Single pamiętajcie, że czasami przypadkowa znajomość może przerodzić się w miłość na całe życie. Kolor żółty doda Ci nieodpartej pewności siebie!


23 października do 21 listopad

Przed Tobą Skorpionie magiczny miesiąc zagadek i tajemnic do rozwiązania. Będziesz się dwoił i troił, ale uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nie trać jednak kontaktu z rzeczywistością i nie bagatelizuj obowiązków zawodowych. Płomienna czerwień doda Ci animuszu!


22 listopada do 21 grudnia

Dopadnie Cię Strzelcu powakacyjne rozluźnienie, a los szykuje dla Ciebie masę przygód i wyzwań. Analizuj, rozwijaj się, pochłaniaj nową wiedzę, a wkrótce osiągniesz niesamowite umiejętności, które zrobią wrażenie na Twoich współpracownikach. Otwórz się zatem na nowe możliwości!


22 grudnia do 19 stycznia

Gwiazdy się do Ciebie uśmiechną, a los będzie Ci sprzyjał. Pamiętaj, że nie warto dzielić skóry na niedźwiedziu, wykaż się cierpliwością, a efekty Twoich działań spłyną na Ciebie jak manna z nieba. Będziesz mógł liczyć na wsparcie życzliwych Ci osób. Skorzystaj z nadarzającej się okazji!


20 stycznia do 18 lutego

Wodniku gwiazdy radzą , abyś w bezpośredni sposób artykułował swoje myśli, co przyniesie Ci pozytywne efekty w relacjach towarzyskich. Staraj się być wyrozumiały zarówno dla siebie jak i swoich najbliższych. Weekend zwiastuje pogodne spotkanie w gronie życzliwych Ci osób.


19 lutego do 20 marca

Wrzesień stanie pod znakiem mniejszych i większych inwestycji, jednym słowem dobry biznes murowany. Pamiętaj jednak Rybo, że pieniądz jest tylko środkiem do spełniania marzeń, nie powinien stać się nigdy celem. W miłości zadbaj o swoją drugą połówkę. Kolor purpurowy doda Ci odwagi!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni