21 marca do 19 kwietnia

Gwiazdy radzą, abyś uparcie brnął do celu, a wkrótce dogonisz marzenia! W miłości los się uśmiechnie do samotnych dusz, uśpione uczucia tylko czekają, aby mogły wybuchnąć ze wzmożoną siłą. Jako uwieńczenie wspomnień z tegorocznych wakacji przed Wami szaleństwo, tańce i rozmowy do białego rana.


20 kwietnia do 22 maja

Byku w tym tygodniu planetarna aura będzie się kręcić wokół Twojej kariery. Dobra passa w sferze zawodowej Ci dopisze, ale nie spodziewaj się gratulacji, fałszywy przyjaciel pozazdrości Ci Twoich sukcesów. Samotne serca mogą poznać w pracy osobę, z którą mogą stworzyć trwały i udany związek!


23 maja do 21 czerwca

Single miejcie się na baczności, tajemniczy nieznajomy o nieodpartym uroku osobistym i poczuciu humoru zmierza do bram Waszego serca! W weekend wybierzesz się na spontaniczną wycieczkę w towarzystwie najlepszego przyjaciela. Podbojów nadszedł czas, zabawa do białego rana dobrze Wam zrobi!


22 czerwca do 22 lipca

Wszystkie zaległe sprawy dopniesz na ostatni guzik. Single będą flirtować i nawiązywać ciekawe znajomości. Dla zakochanych Gwiazdy zwiastują czas pełen miłości i wspólnych podbojów świata. Raku zdrowie Ci dopisze, jeśli postawisz na krótki, ale regularny wysiłek fizyczny, aktywny poranek to dobry przepis na udany dzień!


23 lipca do 23 sierpnia

Obronną ręką wyjdziesz z trudnej sytuacji i pokażesz światu, na co Cię stać. W stałych związkach możliwe niedomówienia i niesnaski. Przed Wami trudny czas, co nie zmienia faktu, że szczere rozmowy mogą rozwiać wszelkie wątpliwości i gęstą atmosferę. Sport przysłuży się Twojemu dobremu samopoczuciu!


24 sierpnia do 22 września

Na płaszczyźnie zawodowej pojawi się szansa na zaistnienie w branży, zatem głowa do góry Panno i działaj! Jeśli ostatnio trudno Ci było porozumieć się ze swoim partnerem, naucz się mówić o swoich oczekiwaniach wprost, a na przyszłość unikniesz nerwów i niedomówień. Single wyjdą z cienia i w tym tygodniu rozbłysną jasnym światłem.23 września do 22 października

Twoja kariera Wago nabierze tempa, ale bądź ostrożna, bo ktoś z najbliższego otoczenia będzie próbował pokrzyżować Ci szyki. W stałych związkach nie padną poważne deklaracje, za to single będą cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej. W weekend postaw na relaks, domowe SPA i ciekawa książka zdziałają cuda!


23 października do 21 listopad

Zadbasz o swoje zdrowie i odzyskasz Skorpionie swój wewnętrzny balans. Energia życiowa będzie Cię rozpierać, dzięki czemu staniesz na wysokości zadania w wielu dyscyplinach. Rozładujesz stres przez aktywne rozwijanie swojego hobby. Dla singli nadejdzie czas na zmianę statusu, macie szansę wkrótce poznać tego jedynego!


22 listopada do 21 grudnia

Nadejdzie czas zmian… zakończysz Strzelcu znajomość, która już od dawna nie wnosiła w Twoje życie niczego dobrego. Single pamiętajcie, że czasami szczery uśmiech wystarczy, aby zainteresował się Wami tajemniczy nieznajomy. Co prawda przed Wami pracowity tydzień, ale w ogólnym rozrachunku zaliczycie go do udanych!


22 grudnia do 19 stycznia

Pewne zdarzenie może zaburzyć Twój spokój, co sprawi, że Twój nastrój znacząco się obniży. Koziorożcu nie załamuj się jednak bo Gwiazdy szykują dla Ciebie tydzień pełen wrażeń. W miłości poczujesz, że nadajesz z kimś na tych samych falach, druga randka zapowiada się obiecująco. Może los szykuje dla Was niezapomnianą przygodę życia!


20 stycznia do 18 lutego

Będziesz Wodniku spragniony miłości i nowych wrażeń. Dla samotnych serc nadarzy się idealna okazja, aby poznać kogoś, kto dobrze rokuje na przyszłość. Uwierz w siebie i w życzliwe układy Gwiazd. W weekend połącz przyjemne z pożytecznym… być może na kolejną randkę wybierzecie się na rower!


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu będziesz doskonale zorganizowana i wszystkie sprawy załatwisz od A do Z. Dzięki czemu w weekend czeka Cię zasłużony odpoczynek z dala od zgiełku miasta… czyż góry nie brzmią kusząco? Zatem spakuj Rybo plecak i ruszaj w drogę po marzenia. Zdobywaj szczyty, kolekcjonuj wspomnienia, podążając w stronę sierpniowego słońca!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni