21 marca do 19 kwietnia

Skrupulatnie zaplanujesz wszystko w tym tygodniu, dzięki czemu nic Ci nie umknie, będziesz zorganizowany i zadowolony z siebie. Dojdziesz do wniosku, że z pewnych rzeczy należy zrezygnować, dojść do pewnego balansu. Otrzymasz ciekawą propozycję zawodową, nie zmarnuj tej okazji i pędź na przód, bo jeśli nie teraz, to kiedy?


20 kwietnia do 22 maja

Dobry nastrój będzie Ci sprzyjać od początku tygodnia, będziesz wyjątkowo pozytywnie nastawiony do ludzi. Podejmiesz też pewne ryzyko, które przyniesie Ci wiele korzyści. Nie obawiaj się nieznanego, teraz jest Twój szczęśliwy czas na odkrywanie nowych możliwości. Spodziewaj się również dodatkowej gotówki, która w tym tygodniu bardzo Ci się przyda.


23 maja do 21 czerwca

Nie uciekaj przed ważną rozmową z partnerem, wysłuchaj, co ma Ci do powiedzenia. W tym tygodniu przekonasz się, że odkładanie obowiązków wcale nie sprawi, że znikną, a zaczną narastać. Nie obawiaj się konsekwencji ostatnich wyborów, to dzięki nim przekonasz się, kto jest Twoim największym przyjacielem, a kto jedynie czeka na Twój błąd.


22 czerwca do 22 lipca

Nieoczekiwana zmiana planów Twojego partnera przysporzy Ci kilku kłopotów. Po raz kolejny poradzisz sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu i uda Ci się sprostać wszystkim problemom. Nigdy w siebie nie wątp, ponieważ jesteś silniejszy, niż Ci się wydaje. Ten tydzień będzie na to idealnym przykładem.


23 lipca do 23 sierpnia

W tym tygodniu uporasz się z kłopotami, które od dawna zakłócały Twój spokój. Podejmiesz również trudną decyzję, dzięki której Twoja sytuacja zawodowa znacząco się zmieni. Nie obawiaj się wyzwań i stawiaj sobie wysoko poprzeczki. Wszystko Ci sprzyja i w tym tygodniu zdasz trudny egzamin lub pomyślnie zakończysz ważną rozmowę.


24 sierpnia do 22 września

Załatwisz ważne sprawy w urzędzie, będziesz coraz bliżej wielkiego sukcesu na który od dawna się przygotowujesz. Strach i obawy przed nieznanym w końcu Cię opuszczą i zdecydujesz się na ważny krok w swoim życiu. Nie obawiaj się tego, co będzie, skup się na tym, co możesz zrobić, aby wpłynąć na własne szczęście. Starsza kobieta udzieli Ci ważnej rady, nie bagatelizuj jej.


23 września do 22 października

Otrzymasz zaproszenie na ważne wydarzenie kulturalne. Nie marnuj okazji do poznania ważnych osobistości z Twojej branży. Przed Tobą wielki sukces, musisz tylko po niego sięgnąć. Karty zapowiadają również niespodziewaną wizytę dawnego przyjaciela. Nie myśl o przeszłości, ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy. Do Twoich drzwi zapuka dawna przyjaciółka, która przekaże Ci pozytywną wiadomość.


23 października do 21 listopad

Natłok obowiązków w tym tygodniu nieco Cię zniechęci do dalszej pracy, jednak ktoś bardzo Cię doceni, co da Ci wielką motywację. Spędzisz też więcej czasu z przyjaciółmi, dowiesz się pewnej rzeczy, która zmieni Twoje nastawienie do kilku osób. Dokładnie wszystko przemyśl, zanim podejmiesz ważne decyzje. Nie odkładaj wizyty rodzinnej w nieskończoność, ponieważ ktoś czeka na Twój przyjazd.


22 listopada do 21 grudnia

W bieżącym tygodniu będziesz wyjątkowo rozkojarzony. Postaraj się skupić na swoich obowiązkach, a zakończysz swoje zadania nieco prędzej i zyskasz więcej czasu na odpoczynek. Dotrą do Ciebie pewne plotki, które wytrącą Cię z równowagi. Nie traktuj ich poważnie i nie wyciągaj pochopnych wniosków. Koniec miesiąca przyniesie wiele pozytywnych informacji, czeka Cię sporo zmian.


22 grudnia do 19 stycznia

W nadchodzących dniach będziesz wyjątkowo aktywny i skory do podejmowania nowych wyzwań. Jeśli nadal szukasz partnera, możesz liczyć na poznanie kogoś wartościowego. Rozglądaj się uważnie, ponieważ szczęście jest czasem bliżej, niż nam się wydaje. Zwróć większą uwagę na swoich przyjaciół, wielu z nich potrzebuje Twojego wsparcia.


20 stycznia do 18 lutego

To będzie wyjątkowo spokojny tydzień, który będzie obfitował w wiele dobrych decyzji. Poświęć więcej czasu na odpoczynek i skup się na własnym zdrowiu. Ważna spotkanie na które czekasz od dawna, zostanie odwołane, nie zniechęcaj się i poświęć zyskany czas na aktywność fizyczną. Twój organizm tego potrzebuje.


19 lutego do 20 marca

Początek tygodnia będzie pełen obowiązków, jednak koniec miesiąca przyniesie wiele nieoczekiwanych chwil wytchnienia, dzięki którym naładujesz się dobrą energią. Spotkanie z dawnym przyjacielem sprawi, że zaczniesz rozpamiętywać dawne sytuacje. Skup się jednak na teraźniejszości, ponieważ będziesz pozytywnie zaskoczony.


Poprzednie tygodnie