21 marca do 19 kwietnia

Wiele pozytywnych emocji przed Tobą. Wpadniesz na genialny pomysł, który wiele zmieni w Twoim życiu. Udzieli Ci się optymizm, który będzie mieć odzwierciedlenie w codziennych sprawach. Intuicja jak zwykle Cię nie zawiedzie, dowiesz się czegoś bardzo istotnego. Zaufaj przeczuciu i rozsądkowi. Nie podejmuj jednak ryzyka w kwestiach finansowych, przemyśl wszystko, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.


20 kwietnia do 22 maja

W tym tygodniu zmienisz swoje podejście do wielu spraw. Partner zaskoczy Cię szalonym pomysłem. Bądź otwarty na różne propozycje, ponieważ oboje potrzebujecie zmiany. Skup się na swoim rozwoju, dzięki czemu odzyskasz ochotę do dalszych działań. To dobra okazja, by w końcu zorganizować spotkanie z dawnymi przyjaciółmi. Najbliższe dni wiele zmienią w Twoim życiu, szykuje się rewolucja.


23 maja do 21 czerwca

Zmiany i niespodzianki na dobre zagoszczą w Twoim życiu. Ktoś zaproponuje Ci daleki wyjazd w ciepłe miejsce. Przemyśl tę propozycję, ponieważ przyda Ci się kilka dni wytchnienia. W najbliższych dniach odkryjesz pewną tajemnicę, dotyczącą osoby, którą dobrze znasz. Pamiętaj, że plotki szybko się roznoszą, nie skupiaj się na pomówieniach. Ten tydzień pozytywnie Cię zaskoczy pod względem finansowym.


22 czerwca do 22 lipca

W najbliższych dniach zakończysz zaległe sprawy w pracy i zaczniesz z optymizmem patrzeć w przyszłość. Czeka Cię wiele wspaniałych chwil w gronie najbliższych. Przygotuj się na wielką wygraną. Zaangażuj się w nowe projekty w pracy, okaże się, że ktoś od dawna czeka na telefon od Ciebie, aby zaplanować wspólne działania. Panuj nad swoimi emocjami, w tym tygodniu będziesz wyjątkowo zdenerwowany.


23 lipca do 23 sierpnia

Na nic nie będziesz miał czasu w tym tygodniu, dobrze więc planuj swoje działania. Dzięki udanej organizacji uda Ci się zrealizować wszystkie cele. Nie zapominaj o aktywności fizycznej, która przyda Ci się w tym tygodniu. Natłok spraw wcale Cię nie przytłoczy, dzięki nim będziesz pełen energii i chęci do działania. Twoje długie starania zostaną docenione. Postaraj się znaleźć czas na odpoczynek, ponieważ w kolejnych tygodniach czeka Cię wiele wyzwań.


24 sierpnia do 22 września

W pracy będziesz pochłonięty obowiązkami, przełożony szykuje dla Ciebie pewną niespodziankę. Ktoś Ci pomoże i zmieni bieg wydarzeń, choć wcale się tego nie spodziewasz. Pod koniec tygodnia odezwie się do Ciebie bliska osoba, wysłuchaj jej i spędź z nią trochę czasu, ponieważ oboje z tego skorzystacie.


23 września do 22 października

Nie wracaj w tym tygodniu do dawnych zażyłości, mimo usilnych prób drugiej osoby. Dzięki odpoczynkowi, uda Ci się odzyskać utracone siły. Miej na uwadze również stan zdrowia, ponieważ w najbliższych dniach będziesz czuł się przemęczony natłokiem obowiązków. Dzięki determinacji i wiedzy zostaniesz doceniony, przygotuj się też na wielki sukces.


23 października do 21 listopad

Bądź gotów do ważnej rozmowy z pewną kobietą. Pod koniec tygodnia będziesz miał więcej obowiązków, jednak nie obawiaj się, poradzisz sobie ze wszystkim. Skup się na odpoczynku oraz na chwilach z bliskimi. Dawny przyjaciel znowu się odezwie, wysłuchaj go i zakończ dawne konflikty. Na początku tygodnia weźmiesz udział w pewnym wydarzeniu, podczas którego spotkasz kogoś znajomego.


22 listopada do 21 grudnia

Zakończysz pewną inwestycję, dzięki czemu zyskasz więcej wolnego czasu i pieniędzy. Postaraj się więcej ruszać, to wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie. Pamiętaj o swoich planach edukacyjnych i rozwijaniu swoich zainteresowań, co dobrze wpłynie na Twoją przyszłość. Nie składaj w najbliższych tygodniach obietnic bez pokrycia, upewnij się, że jesteś w stanie zrobić to, o czym mówisz.


22 grudnia do 19 stycznia

Początek tygodnia będzie wypełniony nowymi możliwościami i planami. Będziesz miał wiele pomysłów, które zrealizujesz jeszcze w tym tygodniu. Ktoś bliski poprosi Cię o pomoc, dzięki czemu odnowicie wasze kontakty. Bądź uważny i zapobiegliwy, dzięki czemu najbliższe dni będą pełnie zabawy oraz dobrego nastroju. Spodziewaj się ważnego telefonu.


20 stycznia do 18 lutego

Przygotuj się na szereg niespodzianek w najbliższych dniach. Bądź ostrożny w kontaktach z płcią przeciwną, ponieważ w tym tygodniu spotkasz kogoś, kto nie będzie miał dobrych zamiarów. W sprawach zawodowych czeka Cię wiele pozytywnych zmian. To jest Twój czas. Jeśli szukasz wielkiej miłości, ten tydzień przyniesie wiele zmian w życiu towarzyskim. Spotkasz człowieka, który zrozumie Cię w stu procentach.


19 lutego do 20 marca

Ten tydzień będzie idealny na wszelkiego rodzaju porządki. Uporządkuj zaległe sprawy, zarówno urzędowe, jak i te związane z życiem uczuciowym. Dzięki temu poczujesz spokój i harmonię. Odkryjesz swoje nowe zainteresowania. Poświęć więcej czasu na rozwój osobisty. W tym tygodniu uda Ci się spotkać z ważną dla Ciebie osobą, poświęć jej dużo czasu i wysłuchaj.


Poprzednie tygodnie