21 marca do 19 kwietnia

W Twoim znaku Słońce z Wenus, co zwiastuje powodzenie w finansach i miłości. Natchniesz swoje otoczenie do podjęcia zmian. Na początku tygodnia pojawią się przeszkody, które jednak nie będą w stanie poskromić Twojego apetytu na życie, przed Tobą owocny czas. W miłości Wenus w koniunkcji zapewni Wam moc romantycznych uniesień. Nieśmiała Panna tylko czeka, aż zwrócisz na Nią uwagę!
Szczęście w grach liczbowych przyniosą 4 i 11.


20 kwietnia do 22 maja

Zadbasz Byku o swoją wewnętrzną harmonię. Merkury w sekstylu da Ci poczucie stabilizacji, jednak uważaj, komu powierzasz swoje sekrety. Skorpion będzie drążył tematy, które wolałbyś jednak przemilczeć, utnij jego spekulacje. Saturn w kwadraturze rozbestwi Cię Byku, będziesz rozdrażniony. Na skołatane nerwy pomoże uspokajająca muzyka i tabliczka gorzkiej czekolady. Single zatęsknią za rozrywką.
Fiolet doda Ci pewności siebie.


23 maja do 21 czerwca

Mars pobudzi w Tobie siły witalne a Wenus pomoże zintegrować się z ludźmi. Zwróć uwagę na plany swojego partnera a pozytywne zaskoczenie gwarantowane. Merkury w kwadrurze pomoże Ci posiąść istotne informacje, za co zostaniesz doceniony i wyróżniony. W miłości Gwiazdy radzą, żebyś był wyrozumiały Bliźniaku i nie narzucał drugiej połówce swojego zdania. Ryba będzie niezdecydowana a Strzelec Cię rozpali.
Szczęście przyniosą 9 i 46.


22 czerwca do 22 lipca

Słońce i Wenus popchną naprzód Twoją karierę, mimo zawrotu głowy będziesz wydajny i rzeczowy. Wenus pomoże zadbać Ci o Twój dobry wygląd, regularne zabiegi kosmetyczne nadadzą skórze witalność i poprawią nastrój. Gwiazdy zwiastują rychłe zmiany i trafione inwestycje. Niedzielna pełnia sprzyja miłości i wspólnym patrzeniu w gwiazdy.
Kolor zielony doda Ci animuszu, a szczęście w grach liczbowych przyniosą Ci 2, 28 i 46.


23 lipca do 23 sierpnia

Wyciągniesz bliską osobę z opresji. Księżyc w koniunkcji zachęci Cię do pomyślenia o swoich potrzebach. Wybierz się na wycieczkę lub randkę, Gwiazdy zwiastują pomyślność spontanicznych działań. W pracy rozwiążesz zagadkę i zyskasz poparcie zespołu. Pod koniec tygodnia single będą miały dobre przeczucia co do nowo poznanego adoratora.
Blichtru doda Ci kolor pomarańczowy, a szczęście w grach przyniosą 4 i 19.


24 sierpnia do 22 września

Serce czy rozum? Przed takim wyborem staniesz Panno w tym tygodniu. Pomimo zapewnień o płomiennych uczuciach nowo poznanego partnera, pojawią się pewne sygnały ostrzegawcze. Warto, żebyś wcieliła się w rolę obserwatora i powstrzymała się z dalekosiężnymi deklaracjami na przyszłość. Luna w koniunkcji sprawi, że w pracy otworzysz się na nowe możliwości i podejmiesz się wielkich wyzwań.
Kolor niebieski Cię uspokoi.23 września do 22 października

Mars i Jowisz w trygonach zadbają o Twoje wyciszenie. Za sprawą Wenus zadbasz o relacje towarzyskie. Powstrzymaj się jednak od emocjonalnych wystąpień, które nie przysporzą Ci pochlebnego rozgłosu. W czasie pełni nastaw się Wago na rozrywkowy czas w gronie najbliższych przyjaciół. W miłości poczujesz się swobodnie i będziesz w stanie pokonać swoje demony.
Grunt to zaufać swojej intuicji i oddać serce w dobre ręce.


23 października do 21 listopad

Merkury w trygonie zapewni Ci Skorpionie towarzystwo życzliwych osób, które posłużą swoją radą i pomocą. Saturn w kwadraturze pomoże Ci w organizacji, jednak unikaj spowalniających Twoją pracę osób. Lew namówi Cię na wypad pełen wrażeń, a Bliźniak wyciągnie na wycieczkę rowerową. Pełnia przyniesie inspirujące rozmowy. Skup się na ważnych sprawach, a pozytywnie załatwisz zaległe sprawy.
Twoje szczęśliwe liczby to 5 i 17.


22 listopada do 21 grudnia

Luna w trygonie zadba o Twoją reputację. Ciężko Ci będzie usiedzieć w jednym miejscu. Twoje propozycje podchwyci Twój szef i doceni nieszablonowe podejście od projektu. Nie daj sobie popsuć dobrego nastroju, Wenus w sekstylu zadba o Twoją aurę i poczujesz przypływ sił witalnych. Twoja pewność siebie poniesie miłosne ścieżki na dobre tory. Gwiazdy radzą, żebyś Strzelcu zadbał o swoje zdrowie, przysłuży Ci się detoks warzywny.


22 grudnia do 19 stycznia

Merkury zwiastuje powodzenie w finansach, a Słońce w sprzyja racjonalnemu inwestowaniu. W przypadku kłopotów z odsieczą przyjdą do Ciebie Panna i Strzelec. Bądź dla siebie bardziej wyrozumiały i unikaj wszelkich nieporozumień. W miłości znajomości zawarte w tym tygodniu pozytywnie rokują na przyszłość. Wystrzegaj się lenistwa, Uran w trygonie zachęci Cię do aktywnego spędzania wolnego czasu.
Kolor czerwony da Ci siłę!


20 stycznia do 18 lutego

Nie planuj w nieskończoność, tylko ruszaj Wodniku na podbój świata! W miłości wszystko ułoży się po Twojej myśli, przed Tobą wyjątkowe spotkanie z nieznajomym, które przyniesie Ci niezapomniane wspomnienia. W tym tygodniu będzie Cię cechowała siła i odwaga, swoją postawą zaskarbisz sobie zaufanie otoczenia. Niedzielna pełnia, zachęci Cię do podroży, a pewne jest to, że w nadchodzącą wiosnę wkroczysz pewnym krokiem!


19 lutego do 20 marca

Merkury w znaku Ryb zadba o Twój głód wiedzy i nowych wrażeń. Gwiazdy zwiastują postępy w Twojej karierze zawodowej. Warto bywać w towarzystwie, bo przed Tobą pojawią się nowe możliwości. Neptun w koniunkcji zadba o odpowiedni obrót ważnych spraw. W miłości nie wtrącaj się we wszystkie decyzje swojego partnera, daj mu więcej swobody w działaniu, a odpłaci Ci się po stokroć.
Róż zapewni Ci optymistyczny nastrój.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni