21 marca do 19 kwietnia

Wciąż masz problemy w kontaktach międzyludzkich, których przyczyną jest twój brak otwartości. Postaraj się jak najczęściej wybierać na spotkanie towarzyskie, mimo niechęci i nieśmiałości – zabierać w nich głos i ćwiczyć się w dyskusji. To przyda się nie tylko w kontaktach towarzyskich, ale również na wielu innych polach życia, np. biznesowych. Więcej odwagi – i życiu, i w relacjach!


20 kwietnia do 22 maja

Dla Byków nadeszła pomyślna aura, którą warto konstruktywnie wykorzystać. Może to być założenie nowej działalności, poszerzenie dotychczasowych inwestycji, zmiany w miłości lub rozniecenie ognia namiętności w stałych związkach. Cokolwiek to będzie – na pewno uda ci się uda to osiągnąć i uzyskać wielką satysfakcję!


23 maja do 21 czerwca

U Bliźniąt drobne pogorszenie nastroju, któremu nie będzie sprzyjała napięta sytuacja w firmie. Najlepiej odcinać się od niej emocjonalnie poprzez szukanie rozmaitych form relaksu po pracy i niewkraczanie w konflikty wtedy, kiedy nie jest to faktycznie konieczne. Pozostań neutralny, skup się na wykonywanych obowiązkach, a najgorsze powinno cię ominąć!


22 czerwca do 22 lipca

Rak przeżywa rozkwit uczuć miłosnych, a dodatkowo powodzi mu się w pracy i w życiu prywatnym. Nic dodać, nic ująć! Taka aura powinna potrwać jeszcze co najmniej kilka tygodni, dlatego ciesz się tym wspaniałym czasem i nie daj go sobie zburzyć drobnymi konfliktami czy niewielkimi problemami dnia codziennego.


23 lipca do 23 sierpnia

Lwy doczekały się wreszcie pomyślnych zdarzeń w swoim życiu. Być może będzie to poznanie fascynującej osoby, może odnalezienie nowej pasji, a może jeszcze coś innego, co sprawi, że odżyjesz i zapragniesz zdobywać świat na nowo. Pozytywna aura może trwać nawet przez całą jesień, dlatego bądź otwarty na to, co przynosi ci los i jak najczęściej decyduj się na podejmowanie ryzykownych rozwiązań.


24 sierpnia do 22 września

Panny przechodzą względnie spokojny okres. W ich stałym związku przyjemna stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa, w pracy również bez większych zmian czy wielkich wydarzeń. Warto już powoli zacząć myśleć o zbliżającej się imprezie karnawałowej - tak, tak , czasu jest wiele, ale dokonywanie wstępnych rezerwacji ma miejsce już teraz! Jeśli marzysz o balu sylwestrowym, to koniecznie zacznij działać w tej kwestii.23 września do 22 października

Wagi w chwili obecnej rozkwitają, wzbudzają zainteresowanie płci przeciwnej, emanują seksapilem i cieszą się wielkim powodzeniem. Poza przyjemnym spędzaniem czasu w męskim towarzystwie, warto wykorzystać to również w innych dziedzinach życia, może zawodowej… Nowa rozmowa o pracę, ciekawie poprowadzona konferencja biznesowa czy coś jeszcze, co pomoże ci poprawić swoją sytuację i sprawić, że pozostaniesz zauważona i doceniona! Korzystaj z tej dobrej passy!


23 października do 21 listopad

U Skorpiona znaczny spadek formy, zarówno w dziedzinie zawodowej, jak też prywatnej. Koniecznie zadbaj również o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne, ponieważ możesz mieć kryzys na tych dwóch płaszczyznach. Wizyta u specjalisty jak najbardziej wskazana, dodatkowo poważnie rozważ skorzystanie z wsparcia psychologicznego – by nie poddać się całkowicie jesiennej depresji.


22 listopada do 21 grudnia

Strzelec przechodzi w tym tygodniu spokojny, stabilny czas. W miłości rozkwit uczuć i namiętności, ale także dużo czułości i wzajemnego wsparcia między wami. W pracy na razie bez zmian, ale nie obawiaj się – prędzej czy później szef dostrzeże twoje starania i doceni cię poprzez przyznanie awansu, nagrody bądź pożyczki. Ciesz się spokojnym czasem i jak najwięcej wypoczywaj oraz się oszczędzaj.


22 grudnia do 19 stycznia

W życiu koziorożca może się pojawić wiele zmian. Zarówno w kwestii rodzinnej, zawodowej czy prywatnej. To, czy zdecyduje się podjąć to ryzyko zależy od niego samego – gwiazdy w tej kwestii zalecają pewną ostrożność, by nie rzucać się na głęboką wodę zbyt szybko i bez uprzedniego przemyślenia. Jednak jedna, drobna zmiana choć w jednej dziedzinie życia, może przynieść jak najbardziej pozytywne rezultaty.


20 stycznia do 18 lutego

Wodniki powinny w sposób szczególny zwrócić uwagę na swój stan zdrowotny, zadbać o aktywność fizyczną i zacząć odżywiać zgodnie ze swoimi potrzebami. Dzięki temu uniknie zachorowania na coś poważniejszego i uda mu się w tym czasie związać ciekawy interes i być może odnaleźć interesującą pasję, na którą do tej pory brakowało mu czasu w codziennej gonitwie. Dbaj o siebie i o swój wypoczynek!


19 lutego do 20 marca

Ryby poznają inspirującą osobę, która będzie miała wielki wpływ na ich dotychczasowe życie. Nie będzie to relacja szkodliwa ani toksyczna, za to fascynująca, wzbogacająca i otwierająca na wiele zmian, o których dotychczas żadna osoba spod znaku Ryb nawet by nie pomyślała. Wykorzystaj zatem w pełni ten innowacyjny, bogaty w nowe doświadczenia czas i czerp z niego jak najwięcej! Przyniesie to dużo dobrych owoców w przyszłości.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni