21 marca do 19 kwietnia

W stałych związkach spokój zmieni się w burzę emocji, ale na szczęście szybko dojdziecie do porozumienia. Wenus w kwadraturze pomoże ci sprawić, że nieżyczliwe osoby będą trzymać się od ciebie z daleka. Ten tydzień będzie spokojniejszy od poprzedniego, ale przyda ci się chwila wytchnienia i czasu tylko dla siebie. Porada: inwestuj bardziej w relacje z ludźmi.


20 kwietnia do 22 maja

Single powinny inwestować w nowe znajomości i je rozwijać Rokuje to bowiem czymś na dłużej. Niespodziewanie bliska osoba okaże ci wsparcie, na które nawet nie liczyłeś. Uran w twoim znaku zachęci cię do weekendowych rozrywek i spotkań. Porada: w pracy wykonuj sumiennie swoje obowiązki.


23 maja do 21 czerwca

Osoby samotne mają szansę na poznanie kogoś, kto wywróci ich życie do góry nogami. W stałych związkach poczucie bezpieczeństwa i stabilizacja. Jowisz w trygonie zagwarantuje dobry humor i energię. Nowopoznani ludzie zarażą cię intrygującą pasją, która sprawi, że odzyskasz radość i chęć do życia. Porada: ufaj bardziej intuicji niż rozumowi.


22 czerwca do 22 lipca

Dzięki aplikacjom randkowym uda ci się wreszcie poznać kogoś wartego uwagi. Postaraj się tego nie zlekceważyć! W stałych związkach delikatne ochłodzenie uczuć, ale taka delikatna przerwa dobrze Wam zrobi i wrócicie do siebie stęsknieni. Słońce w trygonie doda ci więcej optymizmu. Porada: poświęcaj jak najwięcej czasu swojej pasji.


23 lipca do 23 sierpnia

Bliscy znajomi złożą ci propozycję nie do odrzucenia. Jeżeli jesteś w związku, to skorzystaj z niej razem z partnerem. Single nadal będą rozwijać nową, intrygującą znajomość, co będzie je wprawiało w dobry nastrój. Słońce i Merkury w kwadraturach mogą sprawiać, że ludzie będą więcej od Ciebie wymagać. Porada: zadbaj o aktywność fizyczną.


24 sierpnia do 22 września

Ten tydzień będzie czasem odpoczynku. W związku niezmiennie dobrze, zaś osoby samotne będą przyciągały do siebie różnych adoratorów. Zeszłotygodniowy awans uda się wykorzystać na krótki wypoczynek w górach, dzięki któremu nabierzesz sił do zmierzania się z przeciwnościami. Dzięki sekstylom Słońca, Marsa i Merkurego staniesz się bardziej spostrzegawczy i aktywny. Porada: dbaj o regularne wysypianie się.23 września do 22 października

W tym tygodniu obejdzie się bez poważniejszych nieporozumień. W miłości rozkwit uczuć, snucie wspólnych planów na przyszłość; zaś u osób samotnych – niepozorne, przypadkowe spotkanie może się okazać wstępem do czegoś poważniejszego. Wenus w kwadraturze sprzyja pilnym decyzjom i istotnym przemyśleniom. Porada: zadbaj o swoją atrakcyjność fizyczną.


23 października do 21 listopad

Uda ci się odnowić stare znajomości, co wprawi cię w dobry nastrój. Nowe projekty w pracy sprawią, że poczujesz się potrzebny. Mars doda ci sił, a Merkury przyniesie dobre wiadomości. W miłości bez większych uniesień, ale za to stabilnie i spokojnie. Osoby samotne na razie pozostają bez widoku na poznanie kogoś nowego. Porada: wciąż dbaj o swoje zdrowie.


22 listopada do 21 grudnia

Po trudniejszym zeszłym tygodniu pora na lepszą passę w obecnym czasie. Jowisz w sekstylu przegoni bowiem wszelkie kłopoty. Gorący flirt z zeszłego tygodnia może przerodzić się w coś poważniejszego. Osoby w związkach również będą przeżywały niespodziewane miłosne uniesienia. Porada: nie rób nadziei komuś, kogo nie traktujesz poważnie.


22 grudnia do 19 stycznia

Twoja zeszłotygodniowa pewność siebie nieco zmaleje pod wpływem kilku drobnych porażek. Nie warto się jednak załamywać, bo to normalny etap na drodze do samorozwoju. W stałych związkach nadal gorąco i namiętnie, zaś u singli pojawi się szansa na niepozorną znajomość, która z czasem może się przerodzić w coś głębszego. Wenus w Twoim znaku sprzyja bowiem miłośc i zabawie. Porada: zawsze idź za głosem serca.


20 stycznia do 18 lutego

Nadal będziesz w dobrej kondycji fizycznej. Uda ci się zrealizować kilka ciekawych projektów, którymi pozytywnie zaskoczysz najbliższe otoczenie. Słońce w kwadraturze zachęci Cię do porządków i napraw. W związku poprawa wzajemnych relacji. Porada: regularnie uprawiaj aktywność fizyczną i dbaj o zdrowie – fizyczne oraz psychiczne.


19 lutego do 20 marca

Dobra passa wciąż trwa. Trygony Słońca, Merkurego i Marsa wróżą więcej zajęć i rozmów z kimś, kogo kochasz. Nadal nie będziesz narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej, a w stałych związkach nastąpi niespodziewany wybuch namiętności. Warto bardziej zaangażować się w pracę i nowe projekty, bo może to zaowocować docenieniem, np. awansem lub zmianą stanowiska pracy. Porada: zawsze walcz o swoje.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni