21 marca do 19 kwietnia

Nadchodzące święta będą sprawiały, że poczujesz się lekko spięty i zestresowany. Postaraj się odpuścić i mieć świadomość tego, że nawet z nieumytymi oknami ten czas może być udany. W pracy też przedświąteczna gorączka, więc będzie nieco nerwowo. Mars w trygonie sprawi, że nie zabraknie ci kreatywności i siły. Perfekcyjnie trafisz z prezentami dla najbliższych! Porada: korzystaj z technik relaksacyjnych.


20 kwietnia do 22 maja

Będziesz cieszyć się tymi świętami bardziej niż w zeszłym roku. Dużo przeszedłeś, więc doceniasz teraz to co masz. Wenus w trygonie sprawi, że wykażesz się w pracy, jak również… po pracy. Druga połówka będzie pozytywnie zaskoczona twoją kreatywnością i odwagą. Święta przeżyjesz w spokoju i radości; będziesz cieszyć się obecnością najbliższych. Porada: nie licz kalorii i rozpieszczaj się!


23 maja do 21 czerwca

Święta w tym roku będą dla ciebie piękne i wzruszające. Może dzięki spotkaniom z tymi, których tak dawno nie widziałeś? W pracy raczej stabilnie i bez większych zmian. Zdrowotnie nic ci nie powinno teraz dokuczać. Wpływ trygonu Jowisza na twój znak doda ci energii i chęci do działania – ochoczo zabierzesz się nawet za przedświąteczne porządki! Porada: zacznij bardziej doceniać partnera.


22 czerwca do 22 lipca

Możesz mieć lekkie objawy chorobowe, ale nie okaże się to niczym groźnym. W pracy spokojnie i bez większych zmian. Partner doceni cię za umiejętność okazywania uczuć w tym czasie. Wszystko za sprawą tego, że Słońce w opozycji uczyni cię romantykiem. Święta będą dla ciebie mało magiczne. Mogą pojawić się rodzinne kłótnie. Porada: nie poddawaj się zniechęceniu ani znużeniu!


23 lipca do 23 sierpnia

W tym roku uda ci się wreszcie poczuć tę słynną „magię świąt”. Będzie naprawdę wyjątkowo w tym czasie. W pracy trochę nerwowo, a wszystko przez humorki szefa. Staraj się go nie prowokować. W miłości bez większych uniesień, ale stabilnie i bezpiecznie. Mars w trygonie pomoże ci podchodzić do wszystkiego z entuzjazmem. Porada: zrób podsumowanie i spisz plany na nadchodzący rok.


24 sierpnia do 22 września

Choć kochasz święta, to w tym roku będziesz nimi nieco zmęczony. Przydałby ci się dłuższy urlop, bo brakuje ci siły i energii do czegokolwiek. W związku trochę niepotrzebnych kłótni, ale szybko dojdziecie do porozumienia. Słońce w trygonie pomoże ci szybciej uporać się z obowiązkami. Zdrowotnie bez większych zmian. Porada: skup się na sobie i własnym rozwoju.23 września do 22 października

Święta w tym roku zaskoczą cię - i to pozytywnie. W ogóle czeka cię ciekawy czas, poznasz nowych ludzi i otworzą się przed tobą nowe możliwości. W miłości namiętnie i gorąco; trudno wam będzie się od siebie oderwać. Słońce w kwadraturze doda Ci energii, by zająć się domem i wszystko przygotować. W pracy stabilnie i spokojnie. Porada: korzystaj z możliwości, jakie przynosi ci życie.


23 października do 21 listopad

Będziesz bardzo zazdrosny o swojego partnera, co będzie prowadziło do niepotrzebnych kłótni. W pracy nerwowa atmosfera, ale po świętach będzie lepiej. Mimo różnych przeciwności święta okażą się dla ciebie udane i będziesz miał możliwość nareszcie odpocząć. Zdrowotnie nie będą ci dokuczać żadne dolegliwości. Wenus w sekstylu sprzyja wydarzeniom towarzyskim. Porada: bądź dla siebie dobry.


22 listopada do 21 grudnia

Przedświąteczna gorączka sprawi, że będzie trochę nerwowo, szczególnie w pracy. W miłości stabilnie, choć bez większych uniesień. Mars w Twoim znaku da ci siłę do pokonywania trudności. W czwartek Słońce opuści Twój znak, więc uda ci się teraz dużo załatwić. W tym roku odbierzesz święta jako magiczne i pełne ciepła. Po raz pierwszy od wielu lat uda ci się nimi naprawdę cieszyć. Porada: wyluzuj i ciesz się chwilą.


22 grudnia do 19 stycznia

Słońce wkroczy do Twojego znaku i przyniesie ożywczą energię. Zarówno przed świętami, jak i w trakcie będziesz pełny energii i chęci do działania. W pracy zostanie to docenione – być może czeka cię awans. Zdrowotnie nic nie będzie ci dokuczać. W miłości będziecie przeżywać piękne, romantyczne chwile. Same święta odbierzesz jako radosne i pełne ciepła. Uda ci się spotkać z osobami, których dawno nie widziałeś. Porada: myśl częściej o sobie.


20 stycznia do 18 lutego

Przedświąteczna gorączka będzie dla ciebie trudna do zniesienia, choć będziesz zorganizowany i samodzielny. Mimo braku czasu na odpoczynek, wpływ Luny pozwoli poradzić sobie ze wszystkim. Same święta będą już za to spokojne i uda ci się w ich trakcie wypocząć. W miłości pojawi się szansa na poznanie kogoś nowego. Może warto spróbować? Porada: zacznij wprowadzać do swojego życia aktywność fizyczną.


19 lutego do 20 marca

Od środy Słońce w sekstylu przyniesie poprawę humoru i doskonałe pomysły na świąteczne dania i prezenty. Okażą się rzeczywiście udane, bo w czasie świąt wszyscy będą zadowoleni. W miłości dużo ciepła i romantycznych chwil – przeżywacie teraz naprawdę dobry czas. Zdrowotnie nic nie będzie ci dolegać, choć twoja kondycja fizyczna pozostawia wiele do życzenia. Może zaczniecie jogging z drugą połówką? Porada: ciesz się każdą chwilą.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni