21 marca do 19 kwietnia

Słońce w znaku Barana zaświeci zarówno w życiu jak i w biznesie. Samotne serca miejcie się na baczności, mimo dużego powodzenia możecie trafić jak kulą w płot! Planety radzą abyś zaczął medytować, dzięki temu rozładujesz negatywne emocje nagromadzone podczas całego tygodnia. Runa Tiwaz zmobilizuje Cię do zerwania toksycznych znajomości. Kolor granatowy doda Ci szyku i elegancji. Szczęście przyniosą liczby 5 i 17!


20 kwietnia do 22 maja

Trygon planety miłości i buntowniczego Marsa to istny romans dla zmysłów! Druga połówka będzie mogła na Ciebie liczyć a Ty Byku będziesz tryskał optymizmem i dobrym humorem. Bądź czujny w kwestii nieprzewidzianych wydatków. Gwiazdy radzą, abyś się wysypiał i nie zapominał o zbilansowanej diecie. Runa Hagal wspomoże Cię w trudnych sprawach. Fiolet doda Ci seksapilu a szczęście zwiastują liczby 9 i 20!


23 maja do 21 czerwca

Merkury zadba o Twój dobry nastrój a nadchodzący nów odpędzi wszelkie smutki. Planety przez cały tydzień otoczą opieką Twoje miłosne poczynania. Będziesz niezwykle romantyczny i staniesz na głowie, aby zaskoczyć swoją drugą połowę. Planety radzą, abyś Bliźniaku w weekend oddał się kąpielowym rytuałom z olejkami eterycznymi. Runa Isa odkryje w Tobie natchnienie i rozbudzi uśpione, magiczne zdolności.


22 czerwca do 22 lipca

Trygon Jowisza przysłuży się w załatwieniu wszystkich spraw niecierpiących zwłoki. Raku pamiętaj, że co nagle to po diable, nie spiesz się w tym tygodniu i działaj z głową! Miłosne sprawy w najlepszym porządku, będziesz w centrum zainteresowania swojego partnera. Zadbaj o swoje jelita, szerokim łukiem omijaj fast foody, postaw na zielone talerze pełne aromatów i ziół. Runa Ansuz pomoże Ci dogadać się z ludźmi. Kolor różowy doda Ci finezji, a liczba jeden zwiastuje dobrą nowinę!


23 lipca do 23 sierpnia

Słońce w opozycji będzie Ci próbowało pokrzyżować plany, zachowaj dystans i walcz! Zamiast wtrącać się do spraw innych, spożytkuj swoją energię w istotne dla Ciebie aspekty życia. Runa Mannaz przyciągnie do Ciebie wartościowych ludzi. Planety radzą, abyś zrezygnował z 3 filiżanek kawy na poczet ziołowych naparów z herbaty a słodycze zamienił na zdrowe przekąski takie jak bakalie czy owoce. Kolor pomarańczowy doda Ci ekstrawagancji!


24 sierpnia do 22 września

Przed Tobą Panno tydzień pełen wrażeń i niespodziewanych zwrotów akcji. W miłości planety zwiastują niespodzianki, druga połówka nie będzie mogła oprzeć się Twojemu urokowi. Posypią się komplementy a Ty będziesz czuła się dobrze w swoim ciele. Gwiazdy radzą, abyś Panno wprowadziła do swojej diety duże ilości wody a także kasze i kiszonki. Runa Sowilo pomoże Ci podjąć ważne decyzje. Liczba 3 będzie istotna!


23 września do 22 października

Nów przyniesie Ci szczęście a Merkury przyspieszy bieg zdarzeń. Single będą pociągające i odważne! W przypadku konfliktów przede wszystkim postaw na szczerość. Runa Raido pomoże Ci znaleźć rozwiązanie z każdej opresji. Unikaj toksycznych znajomości oraz osób, które Ci źle życzą. Twoim amuletem okaże się czerwona nitka zawiązana na dłoni. Kolor zielony Cię uspokoi a liczba 13 będzie istotna!


23 października do 21 listopad

W tym tygodniu postaw wszystko na jedną kartę! Będzie nad Tobą czuwał Jowisz, a to zwiastun dobrobytu i szczęścia! Zadbaj o przyjaźń, możesz powiedzieć o dwa słowa za dużo a później tego żałować. Runa Kenaz wesprze Cię swoją opieką, to właśnie dzięki niej poczujesz, że wszechświat Ci sprzyja. Wyłącz z diety makarony oraz kaloryczną pizzę, napary z ziół poprawią Twój metabolizm. Kolor niebieski Cię uspokoi.


22 listopada do 21 grudnia

Nów Księżyca w sekstylu zadba o Twoje relacje z ludźmi a Jowisz zwiastuje przypływ gotówki. Będziesz miał nosa do dobrych wyborów a planetarna aura zapewni Ci dobry humor. Wyłącz z diety ciasta z kremami i czekoladowe muffiny. Zamiast tego postaw zdrowe przekąski takie jak orzechy i suszone owoce. Runa Algiz załagodzi spory, a Ty Strzelcu będziesz miał dobre argumenty w słusznej sprawie.


22 grudnia do 19 stycznia

Planety staną po Twojej stronie, dobra passa murowana! Sprawy miłosne potoczą się po Twojej myśli, samotne serca będą miały okazje poflirtować. Mars napędzi Cię do działania, ważne abyś Koziorożcu bacznie słuchał swojej intuicji! Runa Ingwaz pomoże Ci dopiąć swego. Przede wszystkim nie daj się zimowej chandrze. Zamiast narzekać postaw na dobrą książkę, herbatę z miodem i z cytryną, nim się nie obejrzysz a przegonisz smutki w cień. Szczęście przyniosą Ci liczby 5 i 19!


20 stycznia do 18 lutego

Saturn ustrzeże Cię Wodniku od wszelkich waśni i sporów. Wszystko będziesz chciał zrobić sam, w pracy nie będziesz miał sobie równych. Zazdrośni koledzy popatrzą na Ciebie przychylnym okiem. Unikaj utarczek słownych z osobami, które wszystko wiedzą najlepiej. Tylko Ich zła energia może zaburzyć Twoją dobrą aurę, resztę świata będzie po Twojej stronie! Kolor żółty doda Ci pozytywnej energii. Runa Fehu zwiększy Twoje szanse na awans!


19 lutego do 20 marca

Jowisz w koniunkcji sprzyja dobrej passie w interesach a Księżyc z powodzeniem podkręci Twój blask. Skup się na pozytywnych aspektach Twojego życia, spędź miło czas i uśmiechnij się do siebie. Sprawy rodzinne ułożą się po Twojej myśli Rybo. Gwiazdy radzą, abyś zadbała o ćwiczenia rozciągające oraz swoją wewnętrzną równowagę. Joga idealnie uwolni Cię od wszelkich trosk i zmartwień. Runa Kenaz zachęci Cię do inwestowania. Twoje liczby to 7 i 19!


Poprzednie tygodnie