21 marca do 19 kwietnia

Planety w tym tygodniu będą dla Ciebie niezwykle hojne. Zdeterminowany Baranie, będziesz w stanie góry przenosić a swoją niespożytą energią obdzieliłbyś dziesięciu. Twój żywioł jakim jest ogień, podgrzeje temperaturę w Twojej relacji i popchnie sprawy sercowe mocno do przodu. Anie Dillard powiedziała: „Od tego jak spędzamy dzień, zależy to, jak spędzamy całe życie”.


20 kwietnia do 22 maja

Za sprawą silnego spływu Wenus odbudujesz swój związek i przeżyjesz miłosne uniesienia. Zaćmienia Księżyca skłonią Cię do podróży w swoje wnętrze. Pewne życiowe okoliczności skłonią Cię do roszad w relacjach przyjacielskich. Fiodor Dostojewski powiedział: ’’Nie pokonujcie oceanów dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla Was kałuży”.


23 maja do 21 czerwca

M ars w Strzelcu podkręci Twoją partnerską relację co spowoduje, że zaangażujesz się w miłość na całego! Bliźniaku jesteś szczęściarzem zodiaku a skomplikowane sprawy rozwiążą się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Planety ześlą Ci energię do działania, ale pamiętaj, że każdy sukces rodzi się tylko z ciężkiej pracy.


22 czerwca do 22 lipca

Raku przez miłosną kontrę Plutona sprawy uczuciowe stanęły w martwym punkcie. Niebawem zacznie się czas w, którym Twój znak wejdzie w romans z Marsem. Bądź pewny, że uczucia wybuchną jak wulkan a Ty poczujesz co znaczą lutowe porywy serca! Davis Scott powiedział: „Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce”.


23 lipca do 23 sierpnia

Kiedy Saturn gości w Twoim znaku, wszystko stawiasz na jedną kartę! Już dawno uczucia nie miały dla Ciebie aż tak wielkiego znaczenia i zamiast kaprysić skupisz się Lwie na rzetelnym budowaniu poważnej relacji. Nabierzesz dystansu i zapragniesz odnaleźć swoją ścieżkę, czasami lepiej widać z dalszej perspektywy!


24 sierpnia do 22 września

Już wkrótce Jowisz przejmie Twoje miłosne stery a flirtom i romansom nie będzie końca! Samotne serca otrzymają szansę poznania tego jedynego. W tym tygodniu od łez po śmiech, możesz dostrzec u siebie chwiejność nastrojów. Spacery na świeżym powietrzu i piesze wędrówki przyniosą pozytywne wibracje.23 września do 22 października

Waga otrzyma pomoc Saturna, którego silny wpływ znany jest z uzdrawiania miłosnych relacji. Dążąc do harmonii, skupisz się na dostrzeganiu pozytywnych stron w ludziach i zdarzeniach. Dobra forma Ci dopisze, szczególnie, że aura sprzyja wszelkim aktywnościom. Marcin Bończa- Tomaszewski powiedział: „Osiąganie tego, czego pragniesz najczęściej jest łatwiejsze niż Ci się teraz wydaje. Jednak zazwyczaj będzie trwało dłużej, niż oczekujesz”.


23 października do 21 listopad

Za sprawą zaćmień w sferze uczuciowej zrobi się tajemniczo i magnetycznie. Pobawisz się w Sharlocka i będziesz odkrywał intencje swojej drugiej połowy. Skorpionie zadbaj o swoje zdrowie, panaceum na wszelkie infekcje okaże się wypoczynek. Dr Hans Urich Grimm powiedział:” Im bardziej ludzie naśladują rytm przyrody przy odżywianiu, tym dłużej żyją”.


22 listopada do 21 grudnia

W tym tygodniu możesz iść do sklepu i znaleźć miłość swojego życia! Płyń z prądem, bierz z życia garściami i zdaj się na los. Strzelcu bądź konsekwentny i kończ to co zaczynasz, bo inaczej wpadniesz w tarapaty. Czyngis - Chan powiedział: ”Najważniejszą rzeczą w wyprawie jest doprowadzenie jej do końca”.


22 grudnia do 19 stycznia

Planety sprzyjają Koziorożcom! Pluton i Wenus połączą swoje siły co zwiastuje powodzenie w miłości. Z ukochanym będziecie budować swoją relację na uczciwych zasadach i solidnych fundamentach. W pracy dostaniesz niezwykle cenną lekcję, dzięki czemu wyciągniesz wnioski na przyszłość. S.B. Kaufman powiedział: „ Każdą sytuację w życiu możemy potraktować z twórczym duchem”.


20 stycznia do 18 lutego

Jowisz w Wodniku pomoże Ci odzyskać równowagę. Nadszedł czas na zawieranie nowych przyjaźni oraz nawiązywanie miłosnych relacji. W miłości ważna jest przestrzeń i wolność wyboru, w stałych związkach możliwe zmiany panujących zasad. Keanu Reeves powiedział: „Kiedy nauczysz się dbać o siebie, czyjaś obecność w Twoim życiu będzie wyborem a nie koniecznością”.


19 lutego do 20 marca

Przez silny wpływ Saturna będziesz przeczulona Rybo na punkcie swoich emocji. W celu odzyskania wewnętrznej harmonii wybierz się na duchową wędrówkę w głąb siebie. Z odsieczą nadejdzie jednak Jowisz, który skutecznie będzie zarażał Cię pozytywnym myśleniem. Bratnią duszę poznasz spontanicznie podczas spotkania towarzyskiego. W końcu najlepsze rzeczy w naszym życiu dzieją się właśnie przez przypadek!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni