21 marca do 19 kwietnia

Dzięki silnemu wpływowi Słońca los się uśmiechnie w kierunku Barana. Rządź i dziel sprawiedliwie, bo w tym tygodniu będziesz na szczycie! Zdrowa rywalizacja wyjdzie Ci na dobre, a Ty osiągniesz apogeum swoich zawodowych możliwości. W relacjach damsko-męskich zbliżycie się do siebie, przy czym będziecie się świetnie bawić!


20 kwietnia do 22 maja

Merkury obudzi w Tobie chęć poznawania świata i odkrywania nieznanych dotąd lądów. Poczujesz się jak Magellan swojego życia! W miłości zachłanny Mars i niezwykle urokliwa Wenus zrobią niezłe zamieszanie. Bez mrugnięcia okiem będziesz łamać serca, flirtować a wręcz zmieniać adoratorów jak przysłowiowe rękawiczki. W weekend nie żałuj sobie na sztukę czy teatr!


23 maja do 21 czerwca

Słonce w sekstylu sprawi, ze tydzień będzie obfitował w pozytywne zdarzenia i nieoczekiwane zbiegi okoliczności. Wiosna to idealny czas na zmiany, które zbliżają się do Twojego znaku wielkimi krokami. Planeta miłości nie pozwoli Ci się nudzić, będziesz randkować, flirtować, ochoczo rzucisz się w wir romansów. Luna obdarzy Cię radością życia!


22 czerwca do 22 lipca

Raku po każdej burzy przychodzi słonce, a Gwiazdy w tym tygodniu dadzą Ci go wiele! Dzięki Merkuremu w sekstylu będziesz w dobrym nastroju i doskonałej formie. Rozwijaj swoje talenty i doskonal zawodowe umiejętności, wkrótce otworzą się przed Tobą nowe perspektywy rozwoju. W relacjach damsko-męskich Luna sprzyja wszelkim atrakcjom we dwoje!


23 lipca do 23 sierpnia

Trygon Słońca otworzy przed Tobą cały wachlarz możliwości i nowych perspektyw na przyszłość. W miłości nadszedł czas na zmiany i nowe rozwiązania. Załóż Lwie wygodne buty, bo przed Tobą cudowna podróż po czarnych szlakach życia. Mars zagrzeje Cię do walki i popchnie Cię w stronę ryzykownych decyzji. Weź sprawy w swoje ręce i do boju dzielny Lwie!


24 sierpnia do 22 września

Opozycja silnego Neptuna z potężnym Jowiszem skupia Twoją uwagę na rozwoju osobistym oraz duchowym. Nadszedł czas życiowych zagadek i zaskakujących zbiegów okoliczności. Zwracaj uwagę na codzienne symbole i znaczenie swoich snów. Znajdziesz tam odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań. Zaufaj intuicji i pielęgnuj swoją wrażliwość Panno!23 września do 22 października

Trygon planety miłości sprzyja zabawie i romansom, Wago będziesz się podobać! Rzucisz się w wir randek i towarzyskich spotkań. Łatwo nawiążesz nowe znajomości i oczarujesz nie jednego adoratora. Dzięki obcowaniu z naturą, w weekend zregenerujesz swoje siły. Piesze wędrówki po lesie wycisza Twoje myśli i pozwolą przywrócić Twoja wewnętrzną harmonię.


23 października do 21 listopad

Księżyc w koniunkcji da Ci gotowe rozwiązania wszystkich skomplikowanych spraw. Zerwiesz wszystkie relacje, które odbierały Twoje siły witalne. Merkury w trygonie pomoże Ci utrzymać nerwy na wodzy. Miłosne sprawy ułożą się po Twojej myśli, a single zbiorą hojne plony. Morris West powiedział: „Trzeba całej zimy, by wiosna wyrosły kwiaty... ale w końcu wyrastają”.


22 listopada do 21 grudnia

Luna przyniesie Ci fascynujące zdarzenia i mile niespodzianki losu. Strzelcu będziesz pielęgnować miłosne relacje. Staniesz się rozjemcom i przewodnikiem, zażegnasz stare waśnie i spory. Merkury w kwadraturze mógł spowodować napiętą sytuację w pracy, całe szczęście w tym tygodniu wszystko się wyjaśni i w końcu wróci przyjazna atmosfera.


22 grudnia do 19 stycznia

Planetarna aura ześle na Ciebie niezwykłą siłę dzięki, której stawisz czoło wszystkim przeciwnościom losu. W relacjach damsko-męskich wpadniesz w wir randek i z powodzeniem będziesz doskonalił swój kunszt sztuki uwodzenia. Słonce w kwadraturze zachęci Cię do aktywnego wypoczynku. Julian Tuwim powiedział: ,,Już w powietrzu wiosnę słyszę”.


20 stycznia do 18 lutego

Wenus, Mars i Saturn niezłe zamieszają w wielu aspektach Twojego życia. Ta silna federacja planet przyniesie wiele zmian na polu zawodowym, miłosnym oraz w relacjach towarzyskich. Bądź otwarty i nie bój się zmian, mogą Ci wyjść tylko na lepsze. Słonce w sekstylu doda Ci energii, dzięki czemu ze wszystkim poradzisz sobie śpiewająco!


19 lutego do 20 marca

Co prawda w tym tygodniu Słońce opuści Twój znak, ale i tak będzie się działo! W miłości będziesz otwarty na wszelkie rozrywki i atrakcje. Druga polowa wyjdzie z siebie, aby dotrzymać Ci kroku. Kariera nabierze tempa, a Ty będziesz dwoił się i troił, żeby nie wypaść z obiegu. Merkury pozostanie w Twoim znaku do soboty, kurs i cała naprzód Rybo!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni