21 marca do 19 kwietnia

Merkury wraz ze Słońcem w koniunkcji będą Ci sprzyjać i dodadzą niepohamowanej energii. W bieżącym tygodniu nie poczujesz dużego zmęczenia, będziesz pełen energii. Kolejny raz przekonasz się, że Twoja intuicja Cię nie zawiedzie. Zaufaj swoim przeczuciom, ale jednocześnie działaj powoli, bez nacisku. Nie poddawaj się, dopóki nie osiągniesz zamierzonych celów. To jest Twój miesiąc — gwiazdy Ci sprzyjają.


20 kwietnia do 22 maja

W tym tygodniu sprzyjają Ci Mars i Wenus. Osoby wokół Ciebie są drobiazgowi, ale bezproblemowo znajdziesz swój sposób na wielki sukces. Wykorzystaj ten tydzień, by zwolnić tempo – weź pod uwagę potrzeby ciała i duszy, zamiast usilnie zmuszać się do wszystkich aktywności. Pracuj nad swoimi planami, przemyśl je. Połowa sukcesu to dobry plan.


23 maja do 21 czerwca

Mars i Wenus usilnie namawiają Cię na zabawę, chwilę odpoczynku i szaleństwa. Skorzystaj z tego, bo Jowisz w kwadraturze zmusi Cię do wytężonej pracy. W życiu zawodowym czekają Cię spore zmiany. Teraz gwiazdy Ci sprzyjają, by zrobić to, czego potrzebujesz, do realizacji swoich marzeń. Pamiętaj, że Twoje przeczucia są mocne i słuszne – powinnaś im zaufać.


22 czerwca do 22 lipca

Merkury wraz ze Słońcem sprzyjają Twojej współpracy z Wodnikiem. Jowisz pomoże Ci podjąć trudne decyzje. Nie brnij w intrygi! Miej na uwadze, że wiosną świat jest o wiele piękniejszy, teraz przebijesz się przez twardą i zimną powierzchnię, która do tej pory powstrzymywała twój pełny rozkwit i dalekosiężne plany. Nabierz więcej pewności siebie i przejmij przywództwo na nowo.


23 lipca do 23 sierpnia

W tym tygodniu Mars sprzyja Twojej aktywności fizycznej — musisz więcej się ruszać, a mniej się kłócić z bliską Ci osobą. Nie warto teraz siedzieć w domu – czekają Cię nowe znajomości! W tym tygodniu skrywana od dawna prawda wyjdzie na jaw. Nie będzie ci łatwo się z tym pogodzić, ale ta wiedza jest Ci potrzebna. Potrzebujesz czasu, aby przyswoić fakty – to Cię wyzwoli. Dawne poglądy rzuć w niepamięć.


24 sierpnia do 22 września

W tym tygodniu będziesz wyrozumiały dla bliskich i pełen optymizmu. Kłopoty będą Cię omijać — miej się jednak na uwadze — w niedzielę czeka Cię spotkanie z kimś ważnym. Uważaj na płomień Barana, który podgrzeje twoje relacje z bliskimi. Pielęgnuj nowe znajomości, ciesz się harmonią wśród najbliższych. Panny w związku nie powinny obawiać się, wnieść uczucia na wyższy poziom.


23 września do 22 października

W tym tygodniu Merkury doda Ci sił i wigoru, aby zrobić to, do czego przymierzasz się od dawna. Od piątku aura sprzyja długiemu odpoczynkowi – skorzystaj z chwili dla siebie. Początek wiosny zainspiruje Cię do udoskonalenia rutyny i rytuałów dbania o siebie. W sobotę Twoja produktywność wzrośnie, gdy tylko lepiej o siebie zadbasz.


23 października do 21 listopad

W najbliższych dniach złośliwe osoby przekonają się, że lepiej dać Ci spokój. Mars będzie sprzyjał Twoim planom. Na początku tygodnia przeżyjesz mentalne odrodzenie i zaznasz spokoju wewnętrznego. Będzie w Tobie też artystyczna energia, wkładaj całe serce w nowe projekty – to się zwróci z nawiązką. Daj dojść do głosu swoim najnowszym pomysłom.


22 listopada do 21 grudnia

Wszystkie planety Cię wspierają. Słońce w najbliższym tygodniu będzie sprzyjać zabawie i pasjom. Kłopoty omijają Cię szerokim łukiem. Ognista wibracja Barana w tym miesiącu sprawi, że zaczniesz piąć się na szczyt. Teraz nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Podejmij każde ryzyko i spróbuj zawalczyć o swoją przyszłość. Pod koniec tygodnia wiele spraw wymknie się spod kontroli — przygotuj plan B.


22 grudnia do 19 stycznia

Przed Tobą pracowity, ale udany tydzień. Planety Ci sprzyjają, w tym tygodniu spędzisz czas z przyjaciółmi. Teraz będziesz natchniony wieloma pomysłami. To będzie dobry czas na naukę nowych rzeczy – odkryjesz swoje nowe możliwości. W kwietniu zdaj się na kreatywność – dzięki niej uzyskasz w swoim życiu wiosenną harmonię.


20 stycznia do 18 lutego

Mars Ci sprzyja — nie martw się na zapas. Ruszaj w plener, podróżuj – Saturn w najbliższych dniach Cię z kimś pozna. Czerp teraz ze wszystkich niespodzianek ofiarowanych Ci przez los. Twoje życie zacznie się toczyć na zwiększonych obrotach. Wiosna sprawi, że znów staniesz się duszą towarzystwa — umawiaj się więc na spotkania, bierz udział w ciekawych wydarzeniach.


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu będziesz bardziej cierpliwa. We wtorek i czwartek przyjdą Ci do głowy najlepsze pomysły. W tym tygodniu zgłębisz tajniki swojej wiedzy, dojdziesz do nowych wniosków, a twoje słowa zainspirują przyjaciół. Dziel się z każdym swoją mądrością, słuchaj i wspieraj. Tej wiosny wniesiesz spokój i stabilizację w wiele aspektów swojego życia.


Poprzednie tygodnie